1998 yılında kurulan Altus, yıllardır bildiğimiz ve güvendiğimiz Arçelik isminin yan sanayi ürünleri yapan markası olarak hayata geçti. Bu, aynı kalitedeki ürünün piyasada daha uygun fiyatlarla sunumu demektir. Altus Arçelik kalitesini ve aynı zamanda Arçelik ile aynı servis ağını kullanıyor. Ankara’nın en eski semtleri arasında sayılan ve eski Ankara olarak bilinen Altındağ ile aralarında bir paralellik var; ikisi de son yıllarda büyük gelişmeler gösterdiler. Bugün Altındağ’da faaliyet gösteren Altus servisleri hizmet sektörünün içinde yer alan ve bu gelişimin parçaları olan firmalar şeklinde çalışıyorlar.

 

Altus deyince akla dayanıklı ev aletleri sınıfında geçen elektrikli süpürge ve küçük ev aletleri geliyor. Fakat firmanın ürün çeşitliliği içinde buzdolabı ve çamaşır makineleri gibi ileri teknoloji ile üretilmiş cihazlar da görülmektedir. Altus bugün 25 bin çalışanı ile üretim yapan, ihracatçı bir firmadır. Altındağ Altus servisi ise bu markanın güvencesini taşıyarak hizmetinizdedir. Altındağ Altus buzdolabı servisi aynı zamanda Arçelik ve Beko’ya da servis hizmeti sağlamaktadır. Çamaşır makineleri için de aynı sistem geçerlidir. Altındağ Arçelik çamaşır makinesi servisi aynı zamanda Altındağ Altus çamaşır makinesi servis hizmeti vermektedir. Evinizin demirbaşı sayılan bu iki beyaz eşya arızalandığı zaman hemen bizi arayabilirsiniz.

 

Bu listeye bulaşık makineleri için verilen Altus servis hizmetlerini de ekleyebiliriz. Eğer Altındağ ilçesinde yaşıyorsanız ve Altus bulaşık makineniz arıza yaparsa endişe etmeyiniz. Altındağ Altus servisi bulaşık makineniz için tüm yurda yayılan geniş servis ağı ile her zaman hizmetinizde olacaktır. Yeni evlenenler veya beyaz eşyasını yenilemeyi düşünenler marka tercihi yaparken mutlaka servis hizmetlerini de sormaktadırlar. Hem buzdolabı, hem çamaşır makinesi, hem de bulaşık makinesi alırken Altındağ’lılar merak etmesinler; servis hizmetlerinin hepsi Altındağ Altus Servisi içinde itinayla verilmektedir. Altus bugün dayanıklı ve çok fonksiyonlu ürünlerini kullanıcılarının beğenisine sunuyor ve aynı zamanda yan sanayi üretiminin fiyat avantajını da taşıyor. Bu da yazımızda mutluluklar dilediğimiz yeni evli çiftler için uygun rakamlar ve ödeme koşulları demektir. Servis güvenceniz ise zaten bizdedir.