Arçelik ismi bugün ülkemizin en güvenilir markalarından biridir. Hem elektronik eşyada hem de beyaz eşya olarak sınıflanan ürünlerde (ki onları da elektronik ev eşyası olarak kabul edebiliriz) sürekli gelişime (inovasyon) açık, kaliteli üretim yapar ve dünyaya ihraç eder. 1950’li yıllardan beri hayatımızda olan Arçelik bugün Türkiye’deki hemen her evde vardır. Kaliteli ürün kavramına ek olarak yurt çapında hizmet veren geniş servis ağı bu güveni pekiştirmektedir. Ankara’nın son yıllarda inanılmayacak kadar çok gelişme gösteren ilçesi Altındağ’da da Arçelik servisleri her an hizmet vermektedirler. Nüfusun kalabalıklaştığı ve gelişme gösterdiği yaşam bölgelerinde hizmet sektörünün gelişmesi gayet normaldir ve Arçelik Altındağ Servisi bu sektörün bir parçasıdır.

 

Bugün Arçelik marka beyaz eşya dendiği zaman hemen herkesin aklına öncelikli olarak buzdolapları gelir. Gerçekten de mutfağımızın bir köşesinde duran, sorun çıkarmadan gece gündüz çalışan ve hayatımızı kolaylaştıran buzdolaplarının hem ürün hem de servis olarak güvendiğimiz markası Arçelik’tir. Bu bölgede yaşayanlar da Altındağ Arçelik buzdolabı servisine ihtiyaç duyulduğu zaman en kısa sürede kendilerine ulaşılacağını bilirler. Gerek telefon ve gerekse e-posta yoluyla buzdolabı servisimizle hemen irtibata geçebilirsiniz. Sadece buzdolabı gibi vazgeçilmez ev eşyası ile ilgili olarak değil, aynı tanımı yapabileceğimiz ve vazgeçilmez diğer beyaz eşya olarak tanımlayabileceğimiz çamaşır makineleri için de durum aynıdır. Altındağ Arçelik çamaşır makinesi servisi de 7/24 hizmetinizdedir.

 

Gezici servis imkanı firmanın verdiği hizmetler arasındadır. Böylece işler hızlanmakta, müşteri mağduriyetinin önüne geçilmektedir. Mutfağınızda yer alan ve gene herkesin hayatını kolaylaştıran bulaşık makineleri de konu dışında bırakamayız. Pek kimsenin sevmediği bulaşık yıkama işi bu makine sayesinde çok kolaylaştı. Ayrıca Arçelik isminin sağladığı güven Altındağ Arçelik bulaşık makinesi servisi olarak da bölge sakinlerinin yanındadır. Bu yüzden evinizde kullandığınız Arçelik marka beyaz eşyalar, bir zaman gelir sorun yaratırlarsa, sakın fazla endişelenmeyin. Çözüm bir telefon kadar uzaktadır. Yetkili servisimiz aramanızdan en fazla bir saat sonra sizinle irtibata geçecek, iş planlamasını yapacaktır. Arızaların yerinde halledilmesi ise servis ekiplerimizin öncelikli çözümüdür.