Yıllardır hayatımızda olan Arçelik’in bütün güvenilirliği ve tecrübesi Beko ismiyle hem ülke içinde hem de ülke dışında tanınıyor. Ana firma Arçelik’e bağlı olarak beyaz eşya sektöründe 1983 yılından beri faaliyette olan Beko artık bir dünya markasıdır. Beko ismi ise o bildiğimiz Koç ismi ile birlikte 1950’li yıllarda ortak olunan Bejerano’nun birleşmesi olarak yaratılmıştır. Türkiye’nin hemen her yerinde evlerde bir Beko vardır. Aynı zamanda çok geniş bir servis ağının da hizmet verdiğini bilirsiniz. Ankara Altındağ bölgesinde de durum farklı değildir.  Beyaz eşyanızı alır, kullanmaya başlarsınız. Sorun çıkarsa nasılsa servis tarafından hemen halledilecektir.

 

Altındağ Beko buzdolabı servisi ile evinizdeki buzdolabı bütün arızalara karşı güvence altındadır. Buzdolaplarında çok uzun süre verilmeye başlanan garanti süresi, güler yüzlü hizmet, müşteri memnuniyetini önde tutmak ve sorunu öncelikle yerinde çözmek gibi iş prensiplerimiz tüm servislerimizde uygulanmaktadır. Zaten kolay kolay bozulmayan Beko buzdolabınızla ilgili olarak herhangi bir sorun yaşadığınızda 7/24 servis hizmeti veren Altındağ Beko servisini arayabilirsiniz. Zamanlamayı size uygun şekilde düzenlemek dikkat edilen noktalar arasındadır, sizin iş çıkışı saatlerinizde bile hizmet verebilmekteyiz. Servis hizmetlerimiz aynı zamanda Beko marka çamaşır makineleri için de geçerlidir. Altındağ Beko çamaşır makinesi servisi usta ekibimiz ve yılların getirdiği iş tecrübesi ile yanınızdadır.

 

Beko’nun ürettiği dayanıklı beyaz eşyalar arasında bulaşık makineleri de var, yıllardır kullanıyorsunuz. Bu makinelerle ilgili olarak yüzde doksan kullanım hatasından kaynaklanan sorunlar yaşamak normaldir. Bu gibi durumlarda da lütfen hemen Altındağ Beko bulaşık makinesi servisini arayınız. Her işin elinizden geldiğini biliyoruz ama bu çeşit elektronik kartlı cihazlarda yeteneklerinizi denemeyiniz, bırakınız işi bilenler yapsın. Genelde sorun zaten kendi servislerimiz tarafından birkaç saat içinde çözülecektir. Bulaşık makinesi hem çok çocuklu ailelerde hem de kendi başına yaşayanlar için son derece kullanışlı ve çokça kullanılan bir cihazdır, arızaya sizin müdahale etmeniz işi daha da zor hale getirebilir. Bunun yerine beyaz eşyalarınızla ilgili bütün bakım ve onarım işleri için Altındağ Beko servisini aramanızı rica ediyoruz.