1886 yılında Almanya’da mühendis Robert Bosch tarafından kurulan küçük bir mekanik atölyesi bugün bütün dünyaca bilinen dev bir elektronik firmasına dönüştü. Marka hakkında ilk olarak akla hemen “Çok sağlam ürün” çağrışımı gelmektedir. Bu güvenin yanında firmanın satış mağazalarında gördüğünüz güven kaybetmektense para kaybetmeyi yeğlerim gibi bir söz de hatırlanmaktadır. Kısaca Bosch alırsanız rahat edersiniz. Ülkemizde yabancı markalara duyulan güven sıralamasında, özellikle dayanıklı ev aletleri dalında, bu isim başta gelmektedir. Ankara’nın Altındağ bölgesinde de hem satış hem servis olarak Bosch tercih edilen ürünler arasındadır. Altındağ Bosch servisi de bu güven çerçevesinde hizmetinizdedir.

 

Evinizde olmasına alıştığınız, günlük hayatınızı kolaylaştıran buzdolapları Bosch’un sürekli ürettiği, enerji verimliliği (A+ ürünler) alanında sürekli geliştirdiği, elektronik aksamlı bir beyaz eşyadır. Yıllarca kullanabilirsiniz. Eğer günün birinde bir arıza yaşarsanız Altındağ Bosch buzdolabı servisi hemen yardımınıza gelecektir. Bosch’un servis ağı tüm yurdu kapsayacak şekilde büyüktür ve en kısa zamanda müşterilerinin yanında olmaktadır. 7/24 çalışan ve gezici ekipler olarak hizmet veren servis ağımız içine aynı zamanda Bosch marka çamaşır makineleri de dahildir. Evin temel eşyaları içinde her zaman buzdolabı ile birlikte sayılan çamaşır makineleri Bosch imzasını taşıyorsa Altındağ Bosch çamaşır makinesi servisi güvencesi altındadır. Böylece hayat aksamadan akıp gider.

 

Bu arada bulaşık makinelerini de unutmamak gerek. Onlar da hayatın bir parçası, özellikle ev kadınlarının en büyük yardımcıları arasındadır. Bulaşık makineniz de Bosch imzasını taşıyorsa gene Altındağ Bosch bulaşık makinesi servisi hizmetinizdedir. Buzdolaplarında olduğu gibi çamaşır ve bulaşık makinelerinde de Bosch’un enerji verimliliği konusunda ileri teknoloji kullandığını hatırlatmak isteriz. Bunun anlamı elektrik faturalarınızın çok daha hesaplı hale gelmesidir.  Hepsi ileri teknoloji ürünü olan bu dayanıklı ev aletleri, eğer Altındağ civarında yaşıyorsanız Altındağ Bosch servisi güvencesiyle bakım ve onarım görmektedirler. Servis ekiplerimiz yıllardır bu işi yapan profesyonel kişilerden kurulmuştur, müşteri memnuniyetini sağlamak önceliğimizdir. Kalitesine son derece güvenmekle birlikte yaşanabilecek tüm mekanik ve elektronik aksaklıklarda Bosch marka beyaz eşyalarınız Altındağ’da servislerimize emanettir.