Güney Kore’nin en büyük elektronik firmalarından biri olan Samsung bugün dünyada yapay zeka veya sürücüsüz araba ya da nükleer santraller gibi çok ileri teknolojiler üzerinde çalışıyor. Elektronik dünyasının bu ünlü isminin en iddialı olduğu alanlar içinde cep telefonları da hemen akla gelir. Yıllardır üretimini yaptığı dayanıklı ev aletleri ise artık onun son derece tecrübeli olduğu konu sayılabilir. Zaten markanın piyasadaki en büyük avantajı sahip olduğu bu tecrübe ve kalitedir. Samsung’un Türkiye’de yaygın ve güvenilir bir servis ağı da bulunmaktadır. Ankara’nın Altındağ ilçesi bu yaygın ve güvenilir servis ağı içinde yer alıyor.

 

Altındağ Samsung servisi olarak buzdolabı ve çamaşır makinesi gibi dayanıklı ve olmazsa olmaz ev aletlerinizin bakım ve tamir işlerinden başka klima gibi iklimlendirme cihazlarınızın da yıllık bakımlarını yapmaktayız. Deneyimli personel, kararlaştırılan saatte müşteriye ulaşma, güler yüz ve o bilinen Samsung kalitesiyle yıllardır Ankara’nın Altındağ bölgesinde hizmetinizdeyiz, teknik sorunlara teknik çözümler sunmaktayız. Buzdolabı ve çamaşır makinesi gibi evin demirbaşı sayılan Samsung marka elektrikli cihazlarınızın montaj dahil bütün onarım ve bakım hizmetleri tarafımızdan yapılmaktadır. Arıza durumlarında Altındağ Samsung Servisi olarak en kısa zamanda yanınızdayız. 7/24 bizi arayabilirsiniz. Profesyonel iş anlayışı ile çalışan servis ekiplerimiz en kısa zamanda size ulaşacak, ev hanımlarının da işleri böylece aksamayacak.

 

Samsung marka bulaşık makineleri de servisini verdiğimiz cihazlar arasındadır. Bizi aradığınız zaman servis sürecimiz başlamış demektir. Gelme zamanı en çabuk olacak şekilde size teknisyenlerimiz tarafından bildirilir, böylece bekleyerek zaman geçirmiş olmazsınız. Ertesi gün kavramını kullanmıyoruz, gün içinde mutlaka adresinize uğranılacaktır. Böylece bozuk bulaşık makinesi diye bir sorun yaşamayacaksınız. Yerinde onarım esas amacımızdır ve bunu yüzde 95’lik bir oranda gerçekleştirmekteyiz. Tamir sırasında gürültü çıkaracak, test edilecek ya da boyanacak cihazları ise atölyemize taşıyoruz. Altındağ Samsung bulaşık makinesi servisi olarak müşteri memnuniyetini bu yıllar içinde hep ön planda tuttuk ki bu listemize Altındağ Samsung buzdolabı servisi ve Altındağ Samsung çamaşır makinesi servisi hizmetlerimizi de ekliyoruz.