Alman kalitesi olarak kabul edilen kavramın dünyadaki en büyük temsilcilerinden birinin Siemens olduğu hakkında kimsenin şüphesi yoktur. Bugün bu ünlü marka dünyada 200’den fazla ülkede faaliyet göstermektedir. Son yıllarda enerji üretimine ağırlık veren Siemens’in yıllardır imzasını attığı dayanıklı ev aletleri ise sektörün en çok tercih edilen ürünleri arasındadır. Siemens’e bağlı olarak çalışan personel sayısının bugün dünyada bir milyona yaklaştığı açıklanıyor. Ülkemizin tarihi içinde de Siemens adı Osmanlı İmparatorluğu’nun ilk telgraf sistemlerinde görülüyor. Bu güçlü ismin başkentimiz Ankara’da, Altındağ bölgesi servisi olmaktan gururluyuz. Altındağ yıllardır giderek kalabalıklaşan bir yerleşim yeridir ve nüfusun arttığı yerlerde hizmet ve servis sektörü de mutlaka kaliteli olarak yapılmalıdır. Yoksa piyasada fark yaratamazsınız. Firmamız bu farkı yaratmıştır.

 

Bir Siemens buzdolabı aldığınız zaman evinize son derece dayanıklı bir beyaz eşya almışsınız demektir. Fakat sonuçta elektrikli aletler bazen sorun çıkarabilirler. Siemens marka buzdolabınızla ilgili olarak yaşayacağınız her türlü sorunda Altındağ Siemens buzdolabı servisi olarak firmamızı arayabilirsiniz. Öncelikle sorunu yerinde çözmeye çalışacağız. Aynı güvenirliliği size Siemens marka çamaşır makineleri için de sunmaktayız. Günlük hayatın vazgeçilmez cihazı haline gelen çamaşır makinelerinin tamiri için Altındağ Siemens çamaşır makinesi servisi hizmeti vermekteyiz. Bu işlerimizde müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tuttuk. Bizi aradığınız zaman öncelikle bir zaman ayarlaması yaparız ve kararlaştırdığımız saatte geliriz. Yarın bakarız diye bir cümle kurmuyoruz. Servis ihtiyacını öğrendiğimiz her müşterimize gün içinde ulaşmak iş prensibimizdir.

 

Aynı desteği hanımların evdeki en büyük yardımcılarından biri olan Siemens marka bulaşık makineleri için de alabilirsiniz. Altındağ Siemens bulaşık makinesi servisi hizmetini uzun yıllardan gelen iş tecrübemize dayanarak vermekteyiz. Üretim açısından çok güvenilir olan Siemens marka bulaşık makinelerinde karşımıza çoğunlukla kullanım kaynaklı arızalar çıkmaktadır. (Örneğin filtrelerin yemek artıkları ile tıkanmasını sürekli görmekteyiz.) ister mekanik isterse elektronik bir arıza olsun içinde sistem kartı taşıyan elektrikli ev aletlerini tamir amacıyla ellememenizi rica ediyoruz, arızalar büyüyebilir. Bu çabaların yerine bizi aramanız çok daha iyi sonuç verecektir.