Bugün yerli üretimdeki gururumuz olarak söylenen Vestel ismi gerçekten de hepimize gurur veriyor. Beyaz eşya başta olmak üzere elektronik eşya ve ileri bilgi teknolojileri dalında üretim yapan Vestel toplam 18 şirket olarak çalışıyor ve bağlı olduğu Zorlu Holding’in en bilinen markası olarak geçiyor. Bu birikim ile üretilen beyaz eşya ve başta cep telefonları olmak üzere tüm elektronik cihazlar yerli üretimin gururuyla birlikte yıllarca kullanılıyor. Vestel ayrıca yurt çapına yayılan geniş servis ağı ile hizmetlerini tamamlıyor. Başkent Ankara’nın Altındağ bölgesinde yaşayan Vestel kullanıcıları işte bu yüzden bir sorun yaşamıyorlar. Çünkü Altındağ Vestel servisleri gerektiğinde yanlarında oluyor.

 

Önce buzdolaplarını ele alalım, çünkü dayanıklı ev aletleri deyince buzdolabı ile başlamak alışılagelmiştir. İleri teknoloji ürünü olan, son sistem buzdolaplarınızı yıllarca kullanabilirsiniz.  Ayrıca hepsi Altındağ Vestel buzdolabı servisi güvencesi altındadır. 400’e yakın servisi ve destek verdiği özel servis birimleriyle birlikte çok geniş bir servis ağına sahip olan Vestel böylece hayatınızı kolaylaştırıyor. Buzdolabınızın varlığını bugün bozulunca hatırlıyorsunuz, evde olmasına son derece alıştığınız bu cihaz zaten Vestel kalitesindeyse kolay kolay bozulmaz. Ama herhangi bir aksaklıkta Altındağ Vestel buzdolabı servisi yanınızdadır. Aynı güvence gene varlığına son derece alıştığınız Vestel çamaşır makineniz için de geçerlidir. Evlerin (eklemek gerekir ki çeyiz listelerinin) temeli olan bu beyaz eşyalar için 7/24 servis hizmeti vermekteyiz.

 

O meşhur çeyiz listelerinin içinde artık Vestel marka bulaşık makineleri de var. Model olarak onlarca seçeneğinizin olduğu Vestel bulaşık makinelerini alırken servisi var mı diye sormazsınız bile, çünkü olduğundan eminsinizdir. Haklısınız, Altındağ Vestel bulaşık makinesi servisi olarak yıllardır yanınızdayız. Sorun yaşadığınızda bizi arıyorsunuz ve biz de bir saati geçmeyen bir süre içinde yanınızda olabiliyoruz. Önceliğimiz sorunu yerinde çözebilmek ve sizi daha fazla mağdur etmemektir. Bu arada bulaşık makinelerinde de beyin kartı diye bilinen elektronik çipler kullanıldığını hatırlatmak isteriz, aksaklık durumunda lütfen makinenizi daha çok kurcalamayınız. Altındağ Vestel bulaşık makinesi servisi olarak biz zaten sizin için uygun olan ilk fırsatta geleceğiz.