Basınevleri Arçelik Servisi

Basınevleri Arçelik Servisi

Basınevleri Arçelik Servisi için her marka beyaz eşyalarınızda bizlere ulaşabileceğiniz telefon numaralarımız 0312 322 00 55 / 0544 470 97 70

Basınevleri Arçelik Servisi Tüm Marka Beyaz Eşya Teknik Servis
Tüm Marka Beyaz Eşya Teknik Servis

 

Basınevleri Arçelik Servisi

Arçelik markasında uzman ekibimiz beyaz eşya, kombi ve klima tamirinde aynı gün Ankara’nın tüm ilçe ve semtlerine hizmet sunmaktayız.Beyaz eşya servisimizin, Arçelik markasında uzmanlaşmış ekibi olarak; Arçelik buzdolabı servisi, Arçelik çamaşır makinesi servisi, Arçelik bulaşık makinesi servisi, Arçelik kombi servisi ve Arçelik klima servisi haftanın 7 günü 24 saat hizmet vermekteyiz. Tüm cihazlarınız için orijinal yedek parça temini mümkündür. Firma bünyesinde bulunan çağrı merkezi sayesinde, servisimizi 0312 322 00 55 – 0544 470 97 70 dilediğiniz zaman arayarak yada servis formumuzu doldurarak bizlere ulaşabilirsiniz.

 

Servisiim.com olarak  Ankara’nın tüm ilçelerinde  her marka ve model cihaza beyaz eşya, kombi, klima servis hizmeti veriyoruz. Cihazlarınızda gerekli olan montaj, bakım ve onarım hizmetlerini en uygun fiyat – kaliteli servis hizmeti sağlamaktayız.

Neden Biz!

Teknik servisimizi tercih etmeniz için bir çok neden var;

>Parça ve İşçilikte 1 Yıl Garanti Hizmeti,

>Kaliteli ve Güvenli Hizmet,

>%100 Müşteri Memnuniyeti,

>Haftanın Her günü Kesintisiz Hizmet,

>Tüm Beyaz Eşyalarınız İle İlgili Soru,Arıza ve Destek Hizmeti,

> Tüm Klima Markalarınızla İle İlgili Soru,Arıza ve Destek Hizmeti,

> Tüm Kombi  Markalarınızla İle İlgili Soru,Arıza ve Destek Hizmeti,

>Cihazınızın Daha Verimli Kullanılabilmesi için Teknik Destek Hizmeti,

>Parça Odaklı Sorunlarda, Kısa Sürede Orijinal Parça Temin ve Montaj Hizmeti

ARÇELİK SERVİSİ OLARAK VERDİĞİMİZ HİZMETLER

*Arçelik Çamaşır Makinası Teknik Servisi

*Arçelik Bulaşık Makinası Teknik Servisi

*Arçelik Kurutma Makinası Teknik Servisi

*Arçelik Buzdolabı Teknik Servisi

*Arçelik Derin Dondurucu Teknik Servisi

*Arçelik Fırın Teknik Servisi

*Arçelik Ocak Teknik Servisi

*Arçelik Ankastre Teknik Servisi

Arçelik Beyaz Eşya Servisi Haricinde  Arçelik Kombi ve Arçelik Klimalarınız içinde 

* Arçelik Klimanızın yerinin değiştirilmesi
* Arçelik Klima bakımı
* Arçelik Klima montajı
* Arçelik Klima demontajı (sökümü)
* Arçelik Klimanın devreye alınması
* Arçelik Klima arıza giderme
* Arçelik Klima yıllık bakımları
* Arçelik Klima gaz dolumu ve gaz kontrolü
* Arçelik Klima filtresini yenileme veya temizleme

 

Ankara’da beyaz eşya servisi sektöründe hizmet sunan firmamız uzun yıllardan beri siz değerli müşterilerimize aralıksız olarak hizmet vermektedir. %100 müşteri memnuniyeti odaklı çalışıyor ve müşterilerimizi mutlu edebilmek için çalışmalarımıza her geçen gün yeni değerler kazandırıyoruz. Her marka beyaz eşya için ayrı ayrı teknik servis hizmeti sunuyor, günün hangi saati olursa olsun teknik arızalar konusunda yanınızda olmaya devam ediyoruz.

Ankara beyaz eşya servisi olarak Ankara’nın tüm ilçelerinde teknik servis hizmetleri sunuyoruz. Gezici beyaz eşya servislerimiz sizlere en kısa sürede hizmet sunabilmek için çalışıyor. Acil durumların meydana gelmesi halinde adresinize en yakın gezici beyaz eşya servisimiz evinize gelerek beyaz eşyalarınızı yerinde tamir ediyor. Çağrı merkezimize 7 gün 24 saat boyunca rahatlıkla ulaşabilir ve teknik servis talebinde bulunabilirsiniz. Çağrı merkezimizle irtibata geçerek hemen arıza kaydı oluşturabilir ve teknik servis hizmetlerimizden kolay bir şekilde faydalanabilirsiniz. Arıza kaydına istinaden teknik servis elemanlarımız en kısa sürede adresinize ulaşır ve sizleri yormadan beyaz eşyalarınızı kullanılabilir hale getirir.

Yerinde teknik servis hizmetlerimiz sayesinde beyaz eşyalarınızı evinizde tamir ediyoruz. Beyaz eşyalarınızın arıza durumunu değerlendiren teknik servis elemanlarımız zaman kaybına neden olmamak için aynı gün içerisinde beyaz eşyalarınızı yerinde tamir etmektedir. Müşterilerimizin servisten beyaz eşyalarının gelmelerini beklemelerine gerek kalmadı. Arıza durumunu değerlendiren teknik ekibimiz gerekli görürse beyaz eşyalarınızı atölyelerimize getirmekte ve gerekli tamiratları en kısa sürede gerçekleştirmektedir.

Her marka bulaşık makinesi, çamaşır makinesi ve buzdolabı gibi beyaz eşyalarınızı onarıyor ve eskisinden sağlam bir şekilde sizlere sunuyoruz. Beyaz eşya bakım ve onarımında kullanmış olduğumuz tüm yedek parçalar markaların orijinal yedek parçaları olup bir yıl garantilidir. İçiniz rahat bir şekilde teknik servisimize beyaz eşyalarınızı teslim edebilirsiniz. Bir yıl içerisinde aynı yedek parçayla ilgili herhangi bir arıza yaşamanız halinde ücretsiz olarak orijinal yedek parça değişimi sağlıyoruz. Yedek parçalarımız gibi işçiliğimize de çok güveniyoruz. Beyaz eşya konusunda uzman olan teknik ekibimizin kaliteli işçiliği için sizlere bir yıl garanti veriyoruz. Teknik ekibimiz her geçen gün kendini geliştiriyor ve teknolojiyi yakından takip ediyor. Markaların yeni çıkan beyaz eşyalarının kontrolünü sağlıyor ve eski yeni ayrımı yapmadan tüm beyaz eşyalarla ilgili teknik servis desteği sağlıyoruz. Teknik elemanlarımızın kendilerini geliştirebilmeleri için özel eğitimler veriyor ve alanlarıyla ilgili uzmanlaşmasını sağlıyoruz.

Ankara beyaz eşya teknik servisi fiyatlarımız çok makul olup ekonomik bakım onarım hizmetleri sunuyoruz. Teknik servis fiyatlarımızı belirlerken beyaz eşyanın arızası, kullanılacak olan yedek parçanın niteliği, miktarı ve türü ile işçilik maliyetlerimi hesaplıyoruz. Makul fiyatlarla beyaz eşyalarınızı tamir ediyor ve yeni eşya alma derdinden kurtarıyoruz. Beyaz eşyalarınız bozuldu diye dert etmenize gerek yok. Yeni beyaz eşya alma derdine son veriyor ve yeni beyaz eşya alma maliyetinin çok altında fiyatlarla eşyalarınızı tamir ediyor, paranızın cebinizde kalmasını sağlıyoruz.

Geniş yedek parça stokumuz sayesinde marka ayrımı yapmaksızın her marka beyaz eşya ile ilgili tamir hizmeti sunuyoruz. Yeni almış olduğunuz beyaz eşyalarınızın montajını sağlıyor ve düzenli aralıklarla bakımını gerçekleştiriyoruz. Gerekli teknik bilgiye sahip olan teknik servisimiz uzun yıllardan beri Ankara’da güvenilir ve kaliteli bir hizmet sunumu gerçekleştirmektedir. Randevulu sistemle çalışıyor ve talep ettiğiniz günde sizleri ziyaret ederek bozulan beyaz eşyalarınızı onarıyoruz. Beyaz eşya servisi konusunda kendimize çok güveniyor ve size en iyi hizmeti sunabilmek için profesyonel bir teknik servis hizmeti sunuyoruz.

.

Servis Verdiğimiz Bölgeler

Çankaya,Keçiören,Yenimahalle,Mamak,Etimesgut,Sincan,Pursaklar,Polatlı,Kazan,Akyurt,Çubuk,Altındağ,Kızılcahamam,Gölbaşı,Haymana,Bala,Kalecik,Kırıkkale,Şereflikoçhisar

Keçiören Arçelik Servisi

Basınevleri Arçelik Servisi,Arçelik Beyaz Eşya Servisi,Basınevleri Buzdolabı Servisi,Basınevleri Arçelik Buzdolabı Servisi,Keçiören Basınevleri Arçelik Servisi

Teknik Servis 0312 322 00 55

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir