Çankaya ilçesi Ankara’da bulunan önemli ticari ve finans merkezlerinin bulunduğu geniş bir ilçedir. Ankara konumu itibari ile Türkiye’nin başkenti olmasından kaynaklı olarak oldukça önemli bir yerleşim yeridir. Burada her kesimden ve her kültürden nüfus bulunmaktadır. Ev eşyaları konusunda da yine marka seçimi çoğu zaman burada yaşayan nüfusun gelir durumuna göre değişmekle birlikte en çok göze batan “Arçelik” markası olmaktadır. Bu marka her bütçeye hitap ediyor olması sebebi ile daha çok tercih edilmektedir. Ayrıca markanın geniş servis ağına sahip olması dolayısı ile kullanıcı herhangi bir olumsuz durumda mağdur durumda kalmamaktadır.

Çankaya Arçelik Buzdolabı Servisi konusunda, beyaz eşya kullanıcılarının rahatlıkla ulaşım sağlayabilecekleri birçok konumda bulunmaktadır. Geniş servis ağı sayesinde Çankaya ilçesinde verilen hizmetlerin de sorunsuz olduğu görülmektedir. Herhangi bir arıza anında Çankaya Arçelik Çamaşır Makinesi Servisini aradığınızda size uygun olan süre içerisinde randevu oluşturulmaktadır. Bu randevu saatinden de en az yarım saat öncesinde bilgilendirme yapılarak adresinize servis hizmeti verilmektedir. Arıza için gelindiğinde parça değişimi yapılması gereken durumlarda beyaz eşyanızın model seri numaralarına göre parça tedariği konusunda merkez servislerden sorgulama yapılmakta ve değiştirme kararını veren müşteriler için parça tedarik edilerek makinelerin arızaları kolaylıkla giderilmektedir. Beyaz eşya bir evin olmazsa olmazı olduğu için arıza durumlarında ev hanımlarını bir panik almaktadır. Ancak tamirat gerçekleştiğinde panik yapmanın çok da anlamsız olduğu görülmektedir.

Bulaşık makineleri özellikle de kalabalık ailelerin kurtarıcısı konumunda olan bir beyaz eşyadır. Bu makineler eğer iyi bir markanın üretimi değil ise çok sık arızalar çıkarmak sureti ile karşımıza çıkmaktadır. Ancak bazen de marka her ne kadar iyi olursa olsun elektronik bir ürün olması sebebi ile bozulma, yıpranma, arıza durumları ile karşılaşılabilmektedir. Çankaya Bulaşık Makinesi Servisi gerek küçük arızalar, gerekse büyük parça değişimlerinde müşterilerine hizmet sunmaktadır. Bazen servislere gelen taleplerde direk olarak tamirat bedeli sorulmaktadır. Müşterilerin bu bedeli öğrenmesi doğal hakları olduğu gibi servislerin de ürünü görmeden yorum yapamamaları anlayışla karşılanması gereken bir durumdur.