Çankaya ilçesi Ankara’nın önemli ilçelerinden bir tanesidir. Burada yaşayan üniversite öğrencilerinin varlığının yoğun olduğunu görmek çok da zor olmamaktadır. Gerek kiralanan evler konusunda, gerek beyaz eşya satın alınması durumlarında öğrenci nüfusunun yoğunluğunu anlamak çok da zor olmamaktadır. Üniversite öğrencileri genel olarak beyaz eşya tercihlerini ya ikinci el mağazalardan ya da spot ürünler satanlardan almaktadır. Çok az bir kesim ise sıfır garantili ürün almayı tercih etmektedir. Garantili ürün almak isteyen öğrencilerin amacı Çankaya ilçesinde yaşamaya devam etmektir. Çankaya Beko Servisi öncelikli olarak garantili ürünlerin arıza ve bakımlarını gerçekleştirmektedir. Ancak garanti kapsamı dışında olan ürünlerin arızalarında da yine müşteri ihtiyaçlarına cevap vermektedirler.

Çankaya Beko Buzdolabı Servisi garanti kapsamı içerisinde olan beyaz eşyanız için rutin bir kontrol talep ettiğinizde bulunduğunuz semte gelerek gerekli kontrolleri gerçekleştirdikten sonra size bir bakım bildirimi imzalattıktan sonra evinizden ayrılmaktadır. Genel bakımlarda çoğu zaman bir arıza tespit edilmese bile yıpranan parçaların tespiti yapılabilmektedir. Bu sebeple beyaz eşya bakımlarının ihmal edilmemesi gerekmektedir. Çankaya Beko Çamaşır Makinesi Servisi olarak makinenizin rezistansında oluşabilecek bir arıza kolaylıkla giderilebilirken, çoğu zaman daha büyük beyin arızaları için bir süre parça tedariği beklemeniz gerekebilmektedir. Bunun için sabırlı ve anlayışlı olmanız gerekmektedir. Servis sorumlusu kişiler tarafından itina ile gerçekleştirilen servis hizmetleri sonucunda memnun kalmaz iseniz servis yetkilileri ile iletişim kurmanız yeterli olacaktır.

Çankaya Beko Bulaşık Makinesi Servisine ihtiyaç duyduğunuzda ilçede bulunan uzman bir servis ile iletişime geçmeniz yararınıza olacaktır. Bu sebeple sıradan, kurumsal bir yapıya sahip olmayan her servise ürünlerinizin bakımını yaptırmamalısınız. Bazı servisler kurumsal bir niteliğe sahip olmaması sebebi ile çalışır durumda olan makinelerinizin kötü niyet çerçevesinde bakım adı altında arızalı duruma gelmesine de yol açabileceğini unutmamalısınız. Bu sebeple her zaman iyi bir araştırma yapılmak sureti ile beyaz eşya bakımlarınızı uzman ellere teslim etmelisiniz. Garanti kapsam süresini geçirmeden yaptıracağınız her bakım makinenizin ömrünü o ölçüde uzatacaktır. Ancak bakımları da yine yetkili servislerde yaptırmalısınız.