Çankaya, Ankara ilinin en büyük ilçelerinden birisidir. Bu ilçede bulunan mahallelerin bir çoğunda yaşam süren kitle üniversite öğrencilerinden oluşmaktadır. Üniversite öğrencilerinin haricinde çalışan kesimin yoğunluğu da dikkat çekmektedir. Bu kadar yoğun nüfusa sahip olan ilçede ev eşyası satışı ve servisi de büyük bir yoğunlukta bulunmaktadır. Çankaya Siemens Servisi konusunda kendini geliştirmiş olan bir ilçedir. İnsan ihtiyaçları doğrultusunda satışı gerçekleşen beyaz eşyaların arıza durumlarında servis ihtiyaçları ortaya çıkmaktadır. Bu nedenle gerek yetkili servisler gerekse mahallelerde bulunan tamir servisleri ön plana çıkmaktadır. Burada önemli olan servis ihtiyacının doğru karşılanması olduğu için yetkili servis hizmeti almak isteyen kişiler daha fazla olmaktadır.

Çankaya Siemens Buzdolabı Servisi ihtiyacı olan kişiler öncelikle yetkili servis arayışı içerisine girmektedir. Siemens marka beyaz eşyalar hem kalite hem de satış fiyatı konusunda yüksek bir değer taşımaktadır. Ürün bedellerinin yüksekliği konusunda her bütçeye uygun olmamakla birlikte gelir seviyesi yüksek olan aileler tarafından en çok tercih edilen marka olmayı başarmıştır. Çankaya Siemens Çamaşır Makinesi Servisleri genel olarak yüksek performansa sahip olan bir çalışma sistemi ile hizmet vermektedir. Amaçları müşteri memnuniyeti olan servisler öncelikli olarak müşterilerinin ihtiyaçlarını ve beyaz eşyaları konusundaki şikayetlerini doğru bir şekilde anladıktan sonra doğru hamle ile işlem yapmak üzere adrese gitmektedir. Adrese ulaşım sağlanması adına tam ve doğru bir adres verilmesi önem arz etmektedir. Servis sorumluları adresinize ulaşmadan önce iletişim için bırakılan cep ya da ev telefonlarınızdan tarafınıza ulaşmakta ve adreste hazırsanız ziyaretinize gelmektedirler.

Beyaz eşya bir evin ana ihtiyaçlarının başında gelmektedir. Gerek garantili ürün, gerekse spot ikinci el ürün olsun elektronik eşyaların arıza yapma olasılığı her zaman vardır. Yaşadığınız binanın elektrik tesisatında olan kaçaklar, ya da kullanıcı hatası sebebi ile elektronik ev eşyalarınız arızalanabilir. Bazen de yaşanılan semtte sıklıkla yaşanan voltaj dalgalanmaları da yine elektronik ev eşyalarının bozulmasına sebebiyet vermektedir. Çankaya Siemens Bulaşık Makinesi Servisi mekanik arızaları tespit etmek üzere yetiştirilmiş personeller ile hizmet vermektedir.