Etimesgut, Ankara’da bulunan nadir özelliklere sahip bir ilçedir. İlçede halen tarih kokan binaların varlığı sebebi ile kültürel geziler konusunda ön plana çıkan bir yerleşim merkezidir. İlçede yaşayan kişiler farklı gelir seviyelerine sahip olmakla birlikte herhangi bir ev eşyası satın almak istediklerinde kaliteden de ödün vermemektedirler. Beko marka beyaz eşya, küçük ev aletleri gibi ürünlerin bir bölümü garantili olarak sıfır ürün şeklinde ve garantisi bitmiş olarak ikinci el olarak rağbet görmektedir. İkinci el ürünlerde çıkan arızalar için Etimesgut Beko Servisi hizmet sunmaktadır. Arızanın nereden kaynaklandığı müşterilerin telefon ile ulaşıp bilgi vermesi ile bilinemeyeceğinden dolayı, ürün yerinde görülmek istenmektedir. Servis hizmeti sağlanması için mesai saatleri içerisinde müşteriler ziyaret edilmektedir.

Etimesgut Beko Buzdolabı Servisi, buzdolabında bulunan gaz bitmesi neticesinde soğutmayı kesen beyaz eşyanızın gaz doldurma işlemi yapıldıktan sonra arızanın kısa süre içerisinde giderildiği görülmektedir. Etimesgut Beko Çamaşır Makinesi Servisi, çamaşır makinelerinde sıklıkla oluşan rezistans kireçlenmesi neticesinde arıza vermesi durumlarında rezistansı değiştirmek sureti ile makine tamiratını gerçekleştirmektedir. Servis hizmeti özellikle ev hanımlarının eli ayağı olan beyaz eşyaların arıza durumlarında büyük bir öneme sahip olmaktadır. Hizmet konusunda kusursuz bir çalışma sergileyen işletmeler, her daim maddi ve manevi olarak kazanmaktadır. Ancak çalışmaları ile kötü bir intiba bırakmış olan sıradan mahalle servisleri, müşterilerin servislere olan inancını da kaybetmesine sebebiyet verecektir.

Etimesgut Beko Bulaşık Makinesi Servisi, bulaşık makinenizin genel olarak arıza verdiği deterjan gözlerinin tamiratı için çağırılmaktadır. Bu arıza makinenizin deterjanı almamasına ve dolayısı ile de bulaşıklarınızın yıkanmamasına sebebiyet vermektedir. Bu sebeple bir ev için çok büyük bir öneme sahip olan bulaşık makinelerinin deterjan gözleri sürekli kontrol edilmeli, deterjan gözüne dayanan bulaşıkların bulunmamasına özen gösterilmelidir. Gerek kullanıcı hatası sebebi ile gerekse makineden kaynaklı sebeplerle arıza veren parçanın değişiminin yapılabilmesi için servis yetkilileri adresinize gelmeden önce makinenizin tam modelini soracaktır. Hizmet sağlayan yetkililer beraberinde değişim yapacakları parçayı da getirdikten sonra kısa bir süre içerisinde arıza giderilecek ve beyaz eşyanızı eskisi gibi kullanabileceksiniz.