Gölbaşı Altus Servisi beyaz eşya bakım ve onarımları gerçekleştiren uzun yıllardan beri sektörün öncüsü olarak faaliyetlerini devam ettiren teknik servislerden biridir. Ankara’nın gözde ilçelerinden biri olan Gölbaşı’nda Altus markasının yetkili servisi olarak çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Buzdolabı, çamaşır makinesi ve bulaşık makinesi gibi beyaz eşya kategorisinde yer alan tüm eşyalarınızı hızlı bir şekilde onarıyor ve kullanılabilir halde sizlere sunuyoruz. Günümüzde yerinde teknik servis hizmetleri çok tercih edilmeye başlandı. Müşterilerimize hızlı ve güvenilir bir beyaz eşya servisi hizmeti sunmayı tercih ediyor ve beyaz eşyalarınızı evinizde onarıyoruz. Bizlere müşteri hizmetlerimiz aracılığıyla ulaşırsanız gezici teknik servis elemanlarımız zaman kaybetmeden adresinize ulaşmakta ve arıza tespiti gerçekleştirmektedir. Arıza çok büyük değilse yenide tamir işlemlerini yürütüyoruz. Ancak büyük ve yerinde onarılamayacak arızalar için beyaz eşyalarınızı atölyelerimize götürmeyi tercih ediyoruz.

Gölbaşı Altus buzdolabı servisimiz buzdolabı arızalanan müşterilerin evine gelerek arızayı kısa sürede tespit etmektedir. Arıza tespitine göre fiyat teklifi veriyor ve müşterilerimizin fiyat teklifimizi kabul etmesi halinde buzdolabı tamirine başlıyoruz. Sadece buzdolabı tamiri gerçekleştirmiyor, çamaşır makinesi ve bulaşık makinesi gibi beyaz eşya statüsünde olan eşyaların bakım, montaj ve kurulumunu sağlıyoruz. Fatura karşılığında beyaz eşyalarınızı onarıyor ve cazip fiyatlarla teknik servis hizmeti sunuyoruz. Yeni bulaşık makinesi, buzdolabı veya çamaşır makinesi alma maliyetinin çok altında fiyatlarla teknik servis hizmeti alabilen müşterilerimiz büyük bir ekonomik külfetten kurtulma imkanına sahip oluyor.

Altus marka bulaşık makinesi kullanan müşterilerimiz içleri rahat bir şekilde teknik servisimizi tercih edebilirler. Parça değişimi müşterilerimizin en tedirginlik yaşadığı konuların başında gelmektedir. Ancak kullanmış olduğumuz tüm yedek parçalar Altus markasının birebir orijinal parçaları olup yan sanayi ürünler kullanmamaktayız. Yedek parçalarımızın Altus markasına ait olduğuna emin olmanızı sağlamak için 1 yıl garanti veriyoruz. Garantili hizmet sunmamız müşterilerimize büyük avantajlar sunuyor. 1 yıl içerisinde değiştirdiğimiz yedek parçayla ilgili herhangi bir sorun yaşayan müşterilerimiz bizleri arayarak ücretsiz tamir hizmeti alma imkanı bulmaktadır. Müşterilerimizin daima yanında olmaya devam ediyor, en kaliteli hizmeti sunmayı amaçlıyoruz.