Arçelik markalı tüm beyaz eşyalarınızla ilgili teknik servis hizmetleri sunuyor ve sizlere aynı gün içerisinde beyaz eşyalarınızı kullanılabilir hale getiriyoruz. Buzdolabı, çamaşır makinesi ve bulaşık makinesi gibi Arçelik markalı tüm beyaz eşyalarla ilgili işinde uzman ve profesyonel teknik ekibimiz çalışmalarını sürdürüyor. Beyaz eşya servisimiz Gölbaşı’nda uzun yıllardan beri faaliyetlerini sürdürmektedir. Ankara genelinde gezici teknik servis araçlarımızla beyaz eşya servisi olarak hizmetlerimize devam ediyoruz. Gölbaşı Arçelik servisimiz beyaz eşya bakım onarım hizmetlerinde orijinal yedek parçalar kullanmaktadır. Bu sebeple içiniz rahat bir şekilde beyaz eşyalarınızı bizlere teslim edebilirsiniz. Teknik servisimiz tarafından sunulan teknik servis hizmetlerimizde de işçiliklerimizle ilgili 1 yıllık garanti sunuyoruz. Hem orijinal yedek parça hem de işçiliklerle ilgili servis fişi veriyor ve sizin güvenliğinizi önemsiyoruz. Hiçbir müşterimizi mağdur etmemek için yoğun bir şekilde çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

Gölbaşı Arçelik buzdolabı servisimiz buzdolabınızı yerinde tamir ediyor. Gezici teknik servis araçlarımız son derece donanımlı olduğu için evinizde tamir, bakım ve montaj hizmetlerini sorunsuz bir şekilde gerçekleştirebiliyor. Çok büyük bir sorunla karşı karşıya kalırsak buzdolabı, çamaşır makinesi veya bulaşık makinenizi atölyelerimize götürüyor, geniş ve kapsamlı bir tamir işlemi gerçekleştiriyoruz. Çamaşır makineniz bozuldu diye panik yapmanıza gerek yok. İşleriniz aksamayacak. Çünkü teknik servisimiz arıza kaydınıza istinaden en hızlı şekilde adresinize ulaşacak ve çamaşır makinenizi birkaç saat içerisinde kullanılabilir hale getirecek.

Sizlere daha iyi hizmet sunabilmek için çalışmalarımıza aralıksız olarak devam ediyor ve hizmet kalitemizi arttırıyoruz. Teknolojik gelişmeleri yakından takip ediyor ve Arçelik markasının tüm eski ve yeni çamaşır makinesi, bulaşık makinesi ve buzdolabı modelleri hakkında detaylı bilgi sahibi olmak için teknik ekibimizle birlikte özenli bir çalışma sürdürüyoruz. Beyaz eşyalar ev ve işyerlerinin en çok kullanılan eşyaları arasındandır. Bunun önemini biliyor ve tamirat süresini minimal seviyeye indirebilmek için çalışıyoruz. Tamirat süremizi kısaltırken kaliteli ve güvenilirlik kriterlerini en üst seviyeye taşımak için yoğun bir çalışma yürütüyoruz. Müşterilerimizin istek ve beklentileri doğrultusunda kaliteli bir hizmet sunuyoruz.