Gölbaşı Beko servisimiz buzdolabı, çamaşır makinesi ve bulaşık makinesi gibi birçok beyaz eşya kategorisinde teknik destek sağlıyor. Üstün işçiliğimiz ve orijinal yedek parçalarımız sayesinde uzun yıllardan beri sektörün öncülerinden biri olmayı başarıyoruz. Ankara genelinde hizmet sunan teknik servisimiz garantili bir teknik servis hizmeti sunmaktadır. Kullanmış olduğumuz tüm yedek parçalar Beko markasının orijinal yedek parçaları olup 1 yıl garantilidir. Teknik servisimiz tarafından gerçekleştirilen işçiliğimize de çok güveniyor ve teknik ekibimizin gerçekleştirmiş olduğu işçilikle ilgili 1 yıl garanti veriyoruz. Müşterilerimizi memnun etmek ve arzu ettikleri gibi bir hizmet almalarını sağlamak bizler için çok önemlidir. Bu nedenle çalışmalarımızı daha da arttırıyor ve gelişmeleri yakından takip ederek her geçen gün kalitemizi arttırıyoruz.

Gölbaşı Beko buzdolabı servisimizi tercih eden müşterilerimize beyaz eşya tamirinin ardından servis fişi veriyoruz. Buzdolabı, çamaşır makinesi veya bulaşık makinesini tamir ettiren müşterilerimizin ilerde bir sorunla karşı karşıya kalmaması açsından servis fişlerimiz önem arz ediyor. Bozulan çamaşır makinenizi, buzdolabınızı ve bulaşık makinenizi yerinden tamir ediyoruz. Bu hem zaman açısından hem de güvenlik açısından müşterilerimize büyük bir kolaylık sağlıyor. Teknik servis hizmetlerimizde hızlı olmaya özen gösteriyoruz. Bulaşık makinesi, çamaşır makinesi ve buzdolabı gibi beyaz eşyaların günlük hayattaki önemini çok iyi biliyoruz. Bu nedenle gezici teknik servis araçlarımızla hizmet sunuyoruz. Gezici teknik servis araçlarımız oluşturduğunuz arıza kaydına göre en kısa sürede adresinize ulaşıyor ve beyaz eşyalarınızı tamir etmeye başlıyor.

Yeni bir bulaşık makinesi mi aldınız? Hemen teknik servisimizi arayabilir ve bulaşık makinenizin kurulum ve montaj işlemlerini Gölbaşı Beko bulaşık makinesi servisimize yaptırabilirsiniz. Beko markalı tüm bulaşık makinesi, buzdolabı ve çamaşır makinesinin sorunsuz bir şekilde montajını sağlıyor ve kullanımınıza hazır hale getiriyoruz. %100 müşteri memnuniyeti odaklı çalışan firmamız uzun yıllardan beri Beko markasının yetkili servis olarak teknik destek hizmetlerini yürütmektedir. Bizlere çağrı merkezimiz aracılığıyla ulaşan tüm müşterilerimiz en kısa sürede teknik destek hizmetlerimizden faydalanabilir ve beyaz eşyalarını güvenilir bir şekilde tamir ettirebilir.