Ankara’nın çok sevilen ilçelerinden biri olan Gölbaşı’nda Bosch markasının yetkili teknik servisi olarak hizmetlerimizi sürdürmekteyiz. Uzun yıllardan beri sektörde hizmetlerimize devam ediyor ve yılların tecrübesini kullanarak başarılı bir servis hizmeti yürütüyoruz. Sadece servis hizmeti vermekle kalmayan teknik servisimiz Bosch markalı tüm cihazlarınızla ilgili merak ettiğiniz soruları cevaplıyor. Müşterilerimiz bizler için çok değerlidir. Sizleri mutlu edebilmek için yoğun bir şekilde çalışıyor ve her gün kendimize yeni bir şeyler katabilmek için çalışıyoruz. Bosch markalı beyaz eşyaların teknik servis hizmetlerini yürütürken kurulum ve montaj hizmetleri de sunuyoruz. Ankara’da ikamet eden tüm müşterilerimiz Bosch beyaz eşyalarıyla ilgili hem montaj hem de bakım onarım hizmetleri alma imkanına sahip olmaktadır.

Bosch marka buzdolabı kullanan müşterilerimiz yaşadığı teknik arızalar nedeniyle hemen teknik servisimizden yardım alabilirler. Gölbaşı Bosch buzdolabı servisimizin buzdolabı konusunda uzman ve profesyonel teknik kadrosu anında adresinize gelerek arıza tespiti yapmaktadır. Arıza tespiti yapıldıktan sonra Bosch buzdolabı modellerinizle ilgili fiyat teklifi sunuyoruz. Fiyat teklifini sunarken kullanmış olduğumuz orijinal yedek parça sayısı ve niteliği, kullanılan işçilik ve buzdolabının arızası teknik servis fiyatlarımızı belirleyen temel kriterlerdendir. Çamaşır makinesi tamir ücretlerimizde de aynı yöntemi uyguluyor ve ekonomik bir teknik servis hizmeti sunuyoruz. Kullanmış olduğumuz tüm yedek parçalar Bosch markasının orijinal ürünleri olup 1 yıl garantilidir. Garantili yedek parçalar sayesinde içiniz rahat bir şekilde Bosch bulaşık makinenizi, çamaşır makinenizi ve buzdolabınızı bizlere emanet edebilirsiniz.

Mutfakların en önemli eşyalarından biri olan bulaşık makinesi arızalandığında pek çok ev kadını sıkıntı yaşar. Zamandan ve işlerden büyük tasarruf sağlayan bulaşık makinelerinizi tamir ettirmek için Gölbaşı Bosch bulaşık makinesi servisimizi arayabilirsiniz. Yerinde tamir hizmeti sunuyor ve bulaşık makinelerinizi evinizde onarıyoruz. Aynı gün içerisinde bulaşık makinenizi tamir ederek sizleri mağdur etmiyoruz. Bosch markalı beyaz eşyalarınız arızalandığı zaman üzülmenize hiç gerek yok. Gölbaşı Bosch servisimiz sizlerin yanında. Müşteri memnuniyeti bizler için çok önemli olduğu için sizleri mutlu edecek bir teknik servis hizmeti sunuyor ve ekonomik çözümler üretiyoruz.