Samsung markalı beyaz eşya kullanan müşterilerimize kaliteli ve güvenilir bir teknik servis hizmeti sunuyoruz. Gölbaşı Samsung Servisimiz geniş bir hizmet ağına sahiptir. Samsung markalı beyaz eşyaların tümüyle ilgili teknik destek sunan firmamız gezici servis araçları sayesinde saat kaç olursa olsun bozulan cihazlarınıza müdahale edebilmektedir. Beyaz eşyalarınız arızalandı diye moralinizi bozmanıza gerek yok. Çok uygun fiyatlarla kaliteli bir teknik servis hizmeti sunuyoruz. Bulaşık makinesi, buzdolabı ve çamaşır makinesi gibi günlük hayatta sürekli kullandığımız beyaz eşyaların arızalanması gayet doğaldır. Kimi beyaz eşyalar teknik arızalar nedeniyle kimileri yanlış kullanım sebebiyle kimi eşyalar ise uzun süreli kullanım nedeniyle arıza verebilmektedir. Samsung markalı beyaz eşyalarınız bozulduğunda tek yapmanız gereken şey firmamızın çağrı merkezini aramak. Son derece donanımlı çağrı merkezi elemanlarımız arıza kaydını almakta ve cihazlarınızdaki sorunu teknik servis ekibine bildirmektedir. Müşteri hizmetlerimiz arıza kaydınıza istinaden en yakın gezici teknik servis ekibini adresinize yönlendirecek ve profesyonel teknik ekibimiz cihazınızın bakım ve onarım faaliyetlerini gerçekleştirecektir.

Gölbaşı ve çevresinde buzdolabı, çamaşır makinesi ve bulaşık makinesi gibi Samsung markalı beyaz eşyaların teknik servis hizmetlerini yürüten firmamız model ayrımı yapmamaktadır. Kendini sürekli geliştiren teknik ekibimiz Samsung markasının tüm beyaz eşya modelleri üzerinde uzman olup teknolojiyi yakından takip etmektedir. Gölbaşı Samsung çamaşır makinesi servisimiz Samsung markalı orijinal yedek parçalar kullanıyor ve beyaz eşyalarınıza kesinlikle zarar vermiyor. Pek çok beyaz eşya servisi orijinal yedek parçalar kullanmayı tercih etmemektedir. Ancak firmamız kaliteye çok önem verdiği için 1 yıl garantili Samsung orijinal yedek parçalar kullanmaktadır.

Gölbaşı Samsung bulaşık makinesi servisimize 7 gün 24 saat rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Sizlere daha iyi hizmet sunabilmek için çağrı merkezi hizmetlerimizi aktif olarak yürütüyoruz. Bulaşık makinesi arızalarınız için bulaşık makinesi kategorisinde uzman teknik ekiplerimizi adresinize yönlendiriyoruz. Teknik ekibimize sürekli eğitimler veriyor ve teknolojideki gelişmeleri yakından takip etmelerini sağlıyoruz. Beyaz eşya tamir hizmetlerimizde güven ve kalite kriterlerinden ödün vermiyor, müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini eksiksiz bir şekilde karşılamak için çalışmaya devam ediyoruz.