Ankara’nın nezih ve güzel ilçelerinden Gölbaşı’nda Siemens yetkili servisi olarak beyaz eşyalarınızı onarıyor ve Siemens markalı beyaz eşyalarınızla ilgili merak ettiğiniz tüm sorulara çözüm üretiyoruz. Çözüm odaklı ve mutlu müşteri prensipleriyle hareket eden Gölbaşı Siemens Servisi sektörde uzun yıllardan beri çalışmalarını sürdürmektedir. Müşterilerimizin beklenti ve istekleri bizler için çok önemli bir yere sahip. Bu sebeple uzun yıllardan beri sektörde müşterilerimizi memnun edecek hizmetler sunuyoruz. Samsung marka buzdolabı, çamaşır makinesi veya bulaşık makinesi bulunan müşterilerimiz herhangi bir arızayla karşı karşıya kaldığında bizi arayarak teknik destek isteyebilir. Sadece teknik destek için değil, Samsung marka beyaz eşyalarınızın kullanımı ve karşı karşıya kaldığınız sorunlarla ilgili de sorular sorabilirsiniz. Çağrı merkezimizde çalışan tüm personellerimiz Samsung beyaz eşyaları konusunda tecrübeli ve eğitimli kişilerden meydana gelmekte olup sizlerin sorularını büyük bir memnuniyetle cevaplayacaktır.

Gölbaşı Siemens buzdolabı servisimiz akıtan, soğutmayan ve verimsiz bir şekilde çalışan buzdolabınıza hemen müdahale ediyor ve yiyecekleriniz bozulmadan kullanıma hazır hale getiriyor. Buzdolabınız arızalandığında zaman kaybetmeden bizleri arayabilir ve buzdolabınızdaki yiyeceklerin bozulmasının önüne geçebilirsiniz. Acil hallerde gezici teknik servislerimizi adresinize yönlendiriyor ve en hızlı şekilde müdahale etmesini sağlıyoruz. Çamaşır makinesi bozulan müşterilerimiz içinde aynı özeni gösteriyoruz. Teknik ekibimiz en kısa sürede beyaz eşyalarınızı tamir etmek için elinden geleni yapıyor.

Bulaşık makinenizi tamir ettirmek istiyorsanız Gölbaşı Siemens bulaşık makinesi servisimizden hemen randevu alabilirsiniz. İstediğiniz gün ve saatte ekibimiz adresinize gelir ve bulaşık makinenizi tamir eder. Müşterilerimizin talep ettiği gün ve saatte teknik servis hizmetlerimizi sunmaya özen gösteriyoruz. Güvenilir ve kaliteli bir Siemens yetkili servis arıyorsanız firmamız sizlere uzun yıllardan beri kaliteli bir hizmet sunumu gerçekleştiriyor. Personellerimizi teknik servis tecrübesine sahip kişilerden özenle seçiyor ve firmamız tarafından verilen eğitimlere tabi tutuyoruz.  Personellerimizin nazik ve nezaket kurallarına uygun davranmaları oldukça dikkat ettiğimiz konuların başında gelmektedir. Yetkili servis sertifikalarına sahip olan personellerimiz en kısa sürede beyaz eşyalarınızdaki arızaları tespit etmekte ve arızanın durumuna göre bakım ve onarıma başlamaktadır.