Ankara’da ikamet eden müşterilerimiz Gölbaşı Vestel servisi sayesinde Vestel markalı buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi gibi beyaz eşyalarıyla ilgili teknik servis hizmeti alma imkanına sahip olmaktadır. Randevuyla çalışan teknik servisimize günün her saati ulaşabilirsiniz. 7/24 hizmet sunan firmamız çağrı merkezi aracılığıyla hizmetlerini yürütmektedir. Çağrı merkezi elemanlarımız hem arıza kaydı oluşturmak hem de merak ettiğiniz sorulara cevap vermek için çalışmalarını sürdürmektedir. Geniş ve profesyonel bir teknik ekiple çalışmalarımızı yürütüyoruz. Teknik ekimiz uzun yıllardan beri kendi alanlarında profesyonel ve sertifikalı kişilerden meydana gelmektedir. Teknik servis elemanlarımız beyaz eşya tamiri konusunda ustalıklarıyla adından söz ettirmektedir. Düzenli olarak hazırladığımız eğitimler sayesinde teknik servis elemanlarımız teknolojiyi yakından takip ediyor ve son çıkan Vestel markalı beyaz eşyaları tanıma imkanı buluyor. Bu sayede eski veya yeni model ayrımı yapmaksızın beyaz eşyalarınızı onarıyor. Sadece tamir hizmetleri vermekle kalmayan teknik servisimiz beyaz eşyalarınızın kurulum ve montajını gerçekleştirmektedir.

Gölbaşı Vestel çamaşır makinesi servisimize makinenizi büyük bir rahatlıkla emanet edebilirsiniz. Kullanmış olduğumuz tüm parçalar orijinal yedek parçalardır. Vestel markasına ait orijinal yedek parçalarımız sayesinde çamaşır makinenizi uzun süre kullanma imkanına sahip olacaksınız. Yeni çamaşır makinesi alma maliyetine katlanmak yerine tamir ettirebilir ve paranızın cebinizde kalmasını sağlayabilirsiniz. Buzdolabı tamirinde de usta olan teknik ekibimiz üstün bir işçilik hizmeti yürütmektedir. Vestel buzdolabınızın modeline bakmadan tamiratını gerçekleştiriyoruz. Hem kullanmış olduğumuz orijinal yedek parçalar hem de işçiliğimizle ilgili sizlere 1 yıl garanti veriyoruz. Beyaz eşyalarınız tekrar arızalanırsa vermiş olduğumuz servis fişi sayesinde ücretsiz orijinal parça değişimi ve işçilik hizmeti sunuyoruz.

Gölbaşı Vestel bulaşık makinesi servisimizi arayıp üstün hizmetlerimizden hemen faydalanabilirsiniz. Acil durumlar için gezici teknik ekibimiz günün her saati sizlere hizmet sunuyor. Çağrı merkezi elemanlarımız adresinize en yakın gezici servis araçlarını yönlendiriyor. Bulaşık makinesi, buzdolabı ve çamaşır makinesi gibi çok kullanılan beyaz eşyalarınızı aynı gün içerisinde onarıyor ve sizlere büyük bir kolaylık sağlıyoruz. Güvenilirlik ve kalite ilkeleriyle hizmet sunan firmamız uzun yıllardan beri sektörde hizmet sunmaktadır.