Ankara’da beyaz eşya servisi sektöründe hizmet sunan firmamız uzun yıllardan beri siz değerli müşterilerimize aralıksız olarak hizmet vermektedir. %100 müşteri memnuniyeti odaklı çalışıyor ve müşterilerimizi mutlu edebilmek için çalışmalarımıza her geçen gün yeni değerler kazandırıyoruz. Her marka beyaz eşya için ayrı ayrı teknik servis hizmeti sunuyor, günün hangi saati olursa olsun teknik arızalar konusunda yanınızda olmaya devam ediyoruz.

Ankara beyaz eşya servisi olarak Ankara’nın tüm ilçelerinde teknik servis hizmetleri sunuyoruz. Gezici beyaz eşya servislerimiz sizlere en kısa sürede hizmet sunabilmek için çalışıyor. Acil durumların meydana gelmesi halinde adresinize en yakın gezici beyaz eşya servisimiz evinize gelerek beyaz eşyalarınızı yerinde tamir ediyor. Çağrı merkezimize 7 gün 24 saat boyunca rahatlıkla ulaşabilir ve teknik servis talebinde bulunabilirsiniz. Çağrı merkezimizle irtibata geçerek hemen arıza kaydı oluşturabilir ve teknik servis hizmetlerimizden kolay bir şekilde faydalanabilirsiniz. Arıza kaydına istinaden teknik servis elemanlarımız en kısa sürede adresinize ulaşır ve sizleri yormadan beyaz eşyalarınızı kullanılabilir hale getirir.

Yerinde teknik servis hizmetlerimiz sayesinde beyaz eşyalarınızı evinizde tamir ediyoruz. Beyaz eşyalarınızın arıza durumunu değerlendiren teknik servis elemanlarımız zaman kaybına neden olmamak için aynı gün içerisinde beyaz eşyalarınızı yerinde tamir etmektedir. Müşterilerimizin servisten beyaz eşyalarının gelmelerini beklemelerine gerek kalmadı. Arıza durumunu değerlendiren teknik ekibimiz gerekli görürse beyaz eşyalarınızı atölyelerimize getirmekte ve gerekli tamiratları en kısa sürede gerçekleştirmektedir.

Her marka bulaşık makinesi, çamaşır makinesi ve buzdolabı gibi beyaz eşyalarınızı onarıyor ve eskisinden sağlam bir şekilde sizlere sunuyoruz. Beyaz eşya bakım ve onarımında kullanmış olduğumuz tüm yedek parçalar markaların orijinal yedek parçaları olup bir yıl garantilidir. İçiniz rahat bir şekilde teknik servisimize beyaz eşyalarınızı teslim edebilirsiniz. Bir yıl içerisinde aynı yedek parçayla ilgili herhangi bir arıza yaşamanız halinde ücretsiz olarak orijinal yedek parça değişimi sağlıyoruz. Yedek parçalarımız gibi işçiliğimize de çok güveniyoruz. Beyaz eşya konusunda uzman olan teknik ekibimizin kaliteli işçiliği için sizlere bir yıl garanti veriyoruz. Teknik ekibimiz her geçen gün kendini geliştiriyor ve teknolojiyi yakından takip ediyor. Markaların yeni çıkan beyaz eşyalarının kontrolünü sağlıyor ve eski yeni ayrımı yapmadan tüm beyaz eşyalarla ilgili teknik servis desteği sağlıyoruz. Teknik elemanlarımızın kendilerini geliştirebilmeleri için özel eğitimler veriyor ve alanlarıyla ilgili uzmanlaşmasını sağlıyoruz. 

Ankara beyaz eşya teknik servisi fiyatlarımız çok makul olup ekonomik bakım onarım hizmetleri sunuyoruz. Teknik servis fiyatlarımızı belirlerken beyaz eşyanın arızası, kullanılacak olan yedek parçanın niteliği, miktarı ve türü ile işçilik maliyetlerimi hesaplıyoruz. Makul fiyatlarla beyaz eşyalarınızı tamir ediyor ve yeni eşya alma derdinden kurtarıyoruz. Beyaz eşyalarınız bozuldu diye dert etmenize gerek yok. Yeni beyaz eşya alma derdine son veriyor ve yeni beyaz eşya alma maliyetinin çok altında fiyatlarla eşyalarınızı tamir ediyor, paranızın cebinizde kalmasını sağlıyoruz.

Geniş yedek parça stokumuz sayesinde marka ayrımı yapmaksızın her marka beyaz eşya ile ilgili tamir hizmeti sunuyoruz. Yeni almış olduğunuz beyaz eşyalarınızın montajını sağlıyor ve düzenli aralıklarla bakımını gerçekleştiriyoruz. Gerekli teknik bilgiye sahip olan teknik servisimiz uzun yıllardan beri Ankara’da güvenilir ve kaliteli bir hizmet sunumu gerçekleştirmektedir. Randevulu sistemle çalışıyor ve talep ettiğiniz günde sizleri ziyaret ederek bozulan beyaz eşyalarınızı onarıyoruz. Beyaz eşya servisi konusunda kendimize çok güveniyor ve size en iyi hizmeti sunabilmek için profesyonel bir teknik servis hizmeti sunuyoruz.

.

Şunun resmi: SERKAN IŞIK
Firma Genel Yetkilisi

SERKAN IŞIK

Sizlere en iyi hizmeti vermek için her gün çalışıyoruz.