Ankara Keçiören’de beyaz eşya bakım, onarım ve montaj hizmetleri sunan Keçiören Altus Servisimiz haftanın 7 günü hizmetlerine devam etmektedir. Müşteri memnuniyeti odaklı çalışma stratejisine sahip olan yetkili servisimiz sizlere daha iyi hizmet verebilmek için teknolojiyi ve yenilikleri yakından takip etmektedir. Altus marka beyaz eşyaların bakım ve onarımlarını gerçekleştiren teknik ekibimiz yeni çıkan modellerin kontrolünü sağlıyor ve yeni deneyimler kazanıyor. Sektörde uzun yıllardan beri hizmet sunan firmamıza bir telefon kadar yakınsınız. Çamaşır makinesi, bulaşık makinesi veya buzdolabında karşı karşıya kaldığınız teknik arızalar nedeniyle hemen çağrı merkezimizi arayabilirsiniz. 24 saat boyunca aralıksız olarak hizmet sunan çağrı merkezi yetkililerimiz aracılığıyla arıza kaydı oluşturabilirsiniz. Arıza kaydınıza istinaden adresinize en yakın teknik ekibimiz sizlere ulaşarak beyaz eşyalarınızla ilgili teknik servis hizmeti sunmaktadır.

Altus marka buzdolabı modellerini eski veya yeni ayrımı yapmaksızın tamir ediyoruz. Yeni aldığınız buzdolabı modellerinin montajını sağlıyor ve düzenli aralıklarla bakımını gerçekleştiriyoruz. Beyaz eşyalarınızdan gerekli performansı alabilmek için mutlaka bakımlarını profesyonel bir teknik servis ekibine yaptırmanız gerekmektedir. Keçiören Altus buzdolabı servisimiz istediğiniz zaman buzdolabı, çamaşır makinesi ve bulaşık makinesi bakımlarını gerçekleştirmektedir. Çamaşır makinelerinizi de tıpkı buzdolabı modelleriniz gibi bizlere emanet edebilirsiniz. Son derece güvenilir bir şekilde hizmet sunan teknik servis ekibimiz en hızlı ve güvenilir şekilde çamaşır makinenizin bakım onarımlarını gerçekleştirmektedir.

Altus marka bulaşık makinelerini yerinde tamir ediyor ve gün içerisinde kullanılabilir bir şekilde müşterilerimize teslim ediyoruz. Bulaşık makinesi arızalarını uygun fiyatlarla çözüme kavuşturuyor, müşterilerimizi mutlu etmek için çalışıyoruz. Değişen ve gelişen dünya koşullarını sürekli takip eden firmamız gelişmeleri hizmetlerine uyarlayarak gelişmiş bir teknik servis hizmeti sunmaktadır. Keçiören Altus bulaşık makinesi servisimiz profesyonel bir teknik kadro ile çalışmalarına devam etmektedir. Müşterilerin ihtiyaçlarına cevap verebilmek adına sürekli çalışıyor ve hızlı bir hizmet sunmayı hedefliyoruz. Altus marka beyaz eşyalarınızın bozulan veya eskiyen parçalarının yerine orijinal yedek parçalar kullanıyor ve garantili bir teknik servis hizmeti sunuyoruz. İşçilik hizmetlerimiz ve orijinal yedek parçalarımızla ilgili müşterilerimize 1 yıllık garanti veriyoruz.