KEÇİÖREN BEKO SERVİSİ

Ülkemizde evde ve iş yerinde çok sayıda beyaz eşya kullanılmaktadır. Beyaz eşyalar zamanla kullanım ömrünün dolması, teknik arızalar veya yanlış kullanım nedeniyle arıza verebilmektedir. Uzun yıllardan beri Keçiören Beko Servisi markasının teknik servisi olarak hizmet sunuyor ve beyaz eşyalarınızı en kısa sürede onararak sizlere teslim ediyoruz. İşinde uzman ekibimize her dönem özel eğitimler sunuyor ve gelişimlerini destekliyoruz. Bu sebeple gelişen teknolojiyle birlikte yenilenen tüm beyaz eşyaları model ayrımı yapmadan onarıyor ve sorunsuz bir şekilde sizlere teslim ediyoruz. Teknik ekibimiz gibi çağrı merkezimizde çalışan personellerimiz de son derece donanımlıdır. Beko marka beyaz eşyalarınızla ilgili tüm sorularınızı çağrı merkezi personellerimize sorabilirsiniz. Keçiören Beko servisi olarak müşterimizin beklenti ve isteklerini karşılamak için çalışıyoruz.

beyaz eşya servisi

Keçiören Beko buzdolabı servisimiz buzdolabınızda meydana gelen soğutmama, su akıtma, gürültülü çalışma veya conta problemlerini yerinde çözüyor. Yerinde teknik servis hizmetlerimiz kapsamında buzdolabınızı servisimize götürmüyor, hızlı bir şekilde tamir ediyoruz. Teknik servisten buzdolabınızın ne zaman geleceğini beklemek zorunda kalmıyorsunuz. Buzdolabındaki yiyeceklerinizi uzun süre muhafaza etmeniz zordur. Yerinde bakım onarım hizmetlerimiz sayesinde buz dolabınızdaki yiyecekler bozulmadan buzdolabınızı eskisinden sağlam bir şekilde kullanmaya başlayabilirsiniz. Çamaşır makineleri de tıpkı buzdolabı gibi en çok kullanılan beyaz eşya kategorisinde yerini almaktadır. Beko marka çamaşır makineleriniz bozuldu diye telaş yapmanıza gerek yok. Teknik servisimizi 7 gün 24 saat boyunca arayabilir teknik destek talebinde bulunabilirsiniz. Randevu sırasına göre teknik ekibimiz adresinize gelecek ve çamaşır makinelerinizi tamir edecektir.

KEÇİÖREN ‘İN HER BÖLGESİNE HIZLI VE KALİTELİ KEÇİÖREN BEKO SERVİSİ HİZMETLERİ VERİYORUZ.

Keçiören Beko bulaşık makinesi servisi olarak eskisi gibi verim alamadığınız, çalışmayan veya kurutmayan bulaşık makinelerinizi onarıyoruz. Beko markalı bulaşık makinesi alan müşterilerimiz bizimle irtibata geçerek montaj işlemlerini yaptırabilirler. Bulaşık makinenizden tam randıman almak istiyorsanız mutlaka bakımlarını düzenli aralıklarla yaptırmanız gerekmektedir. Teknik servisimizde Beko markalı beyaz eşyaların tümüyle ilgili bakım hizmetleri verilmektedir. Bulaşık makinesi zaman tasarrufu sağlayan önemli beyaz eşyalardan biridir. Sizleri bulaşık yıkamaktan kurtaran bulaşık makineniz bozulduğunda hemen teknik servisimize ulaşarak aynı gün içerisinde bulaşık makinenizin tamir edilmesini talep edebilirsiniz. Ekibimiz bulaşık makinenizdeki arıza tespitini gerçekleştirerek tamir işlemlerine zaman kaybetmeden başlar.

beko servisi

Keçiören Beko Servisi Hizmet Alanlarımız Aşağıdadır.

*Beko Çamaşır Makinası Servisi

*Beko Kombi Servisi

*Beko Klima Servisi

*Beko Bulaşık Makinası Servisi

*Beko Kurutma Makinası Servisi

*Beko Buzdolabı Servisi

*Beko Derin Dondurucu Servisi

*Beko Fırın Servisi

*Beko Ocak Servisi

*Beko Ankastre Servisi

Ankara ‘daki diğer hizmet alanlarımız:

Keçiören Beko Servisi, Keçiören Beko Teknik Servisi, Çankaya Beko Servisi, Yenimahalle Beko Servisi, Mamak Beko Servisi, Etimesgut Beko Servisi, Sincan Beko Servisi, Pursaklar Beko Servisi, Polatlı Beko Servisi, Kazan Beko Servisi, Akyurt Beko Servisi, Çubuk Beko Servisi, Altındağ Beko Servisi, Kızılcahamam Beko Servisi, Gölbaşı Beko Servisi, Altındağ Beko Servisi, Çamlıdere Beko Servisi, Güdül Beko Servisi, Ayaş Beko Servisi, Elmadağ Beko Servisi, Hasanoğlan Beko Servisi, Oran Beko Servisi, İncek Beko Servisi, Haymana Beko Servisi, Bala Beko Servisi, Şereflikoçhisar Beko Servisi, Evren Beko Servisi, Beypazarı Beko Servisi, Kalecik Beko Servisi

Servisiim.com olarak  Ankara’nın tüm ilçelerinde  her marka ve model cihaza beyaz eşya, kombi, klima servis hizmeti veriyoruz. Cihazlarınızda gerekli olan montaj, bakım ve onarım hizmetlerini en uygun fiyat – kaliteli servis hizmeti sağlamaktayız.