Keçiören Bosch Servisi

Keçiören Bosch Servisi

Keçiören Bosch Servisi Bosch Buzdolabı 0312 322 00 55 – 0544 470 97 70
Keçiören Bosch Beyaz Eşya Buzdolabı Servisi

Bosch Buzdolabı

Buzdolapları, günümüz modern toplum yaşamının en gerekli beyaz eşya ürünlerinin başında ilk sırada yer alır. Buzdolabı teknolojisi ile birlikte artık gıdaları daha uzun süreler, ilk günkü tazeliğini koruyacak şekilde saklayabilme şansına sahip olabiliyoruz. Bu durumda dünyanın her yerinde ister bireysel alanlarda ister de kurumsal alanlarda olsun, buzdolabı teknolojilerinin sıklıkla kullanılmasına neden oluyor. Yaygın ve yoğun şekilde kullanılan buzdolapları her ne kadar çağın ileri teknolojilerine sahip olsa da ‘mekanik’ temelli teknolojiler olmalarından dolayı zaman içerisinde çeşitli problemler yaşatabilmektedir. Kullanım sırasında olağandışı haller ile karşılaşılmasına ve buzdolabının mevcut performansından verim alınmamasına neden olabilen bu sorunlara yönelik olarak Keçiören Bosch Servisi merkezi tarafından profesyonel servis hizmetleri sunuluyor.Keçiören Bosch Servisi Bosch Buzdolabı arızaları  0312 322 00 55 – 0544 470 97 70 numaralarımızı 7/24 arıyabilirsiniz.

Kurumsal ve profesyonel hizmet standartları çerçevesinde sunulan Keçiören Bosch Servisi hizmetleri ile çamaşır makinelerinin arızalanmaları durumunda en kaliteli şekilde onarımının gerçekleştirilerek, daha uzun ömürlü bir kullanımının oluşturulabilmesi sağlanabiliyor. Özellikle de günümüzde son derece önemli bir noktaya ulaşan ‘zaman’ olgusu çerçevesinde bölge genelinde her zaman hazır durumda bulunacak, tam teşekküllü gezici servis araçları ile sunulan servis hizmetleri sayesinde buzdolabı arızalarına en kısa sürelerde müdahalelerde bulunulabilmesi mümkün oluyor. Böylelikle buzdolabının arızalanmasından kaynaklanan sorunların ve aksaklıkların en kısa süre içerisinde giderilebilmesi mümkün olabiliyor.

Buzdolabı teknolojisini ve olası arızalarını yakından tanıyan ve çözümlerine ilişkin olarak deneyim sahibi olan Keçiören Bosch Servisi teknik personelleri, düzenli olarak Arçelik buzdolabı teknolojisi gelişimine ilişkin olarak eğitim seminerlerine katılım gerçekleştirmekte olduklarından, en güncel buzdolabı teknolojilerine ilişkin dahi bilgi sahibi oluyor. Böylelikle buzdolabının modeli ister yeni, ister de eski olsun fark etmeksizin her türlü buzdolabı arızası halinde hızlı, pratik ve kaliteli çözüm şartlarını oluşturabilmektedir. Buzdolabı arızası onarım işlemlerinin ardından buzdolabının tüketici tarafından daha uzun süreli olarak, üstelik her zaman en yüksek performans verimliliğini elde edebilecek şekilde kullanabilme şansına sahip olabilmesini sağlıyor. Söz konusu bu önemli durumun oluşturulabilmesi noktasında ise sadece orijinal Arçelik yedek parça kullanımı ile uygulanan parça değişim işlemleri önemli bir etken teşkil ediyor. Buzdolapları ile ilgili olan her türlü problemde 7 gün 24 saat iletişim hatları üzerinden servis desteği alınabiliyor.

Bosch markasında uzman ekibimiz beyaz eşya, kombi ve klima tamirinde aynı gün Ankara’nın tüm ilçe ve semtlerine hizmet sunmaktayız. Beyaz eşya servisimizin, Bosch markasında uzmanlaşmış ekibi olarak; Bosch buzdolabı servisi, Bosch çamaşır makinesi servisi, Bosch bulaşık makinesi servisi, Bosch kombi servisi ve Bosch klima servisi haftanın 7 günü 24 saat hizmet vermekteyiz. Tüm cihazlarınız için orijinal yedek parça temini mümkündür. Firma bünyesinde bulunan çağrı merkezi sayesinde, servisimizi 0312 322 00 55 – 0544 470 97 70 dilediğiniz zaman arayarak yada servis formumuzu doldurarak bizlere ulaşabilirsiniz.

BOSCH SERVİSİ OLARAK VERDİĞİMİZ HİZMETLER

*Bosch Çamaşır Makinası Teknik Servisi

* Bosch Bulaşık Makinası Teknik Servisi

* Bosch Kurutma Makinası Teknik Servisi

* Bosch Buzdolabı Teknik Servisi

* Bosch Derin Dondurucu Teknik Servisi

* Bosch Fırın Teknik Servisi

* Bosch Ocak Teknik Servisi

* Bosch Ankastre Teknik Servisi

 

Keçiören Bosch Servis – Servis Verdiğimiz Semtler

Beyaz Esya Servisi olarak hizmet verdiğimiz  Keçiören Mahalleleri 19 Mayıs Mahallesi 23 Nisan Mahallesi Adnan Menderes Mahallesi Aktepe Mahallesi Aşağıeğlence Mahallesi Atapark Mahallesi Ayvalı Mahallesi Bademlik  ahallesi Bağlarbaşı Mahallesi Bağlum Güzelyurt Mahallesi Basınevleri Mahallesi Çaldıran  ahallesi Çalseki Mahallesi Çiçekli Mahallesi Emrah Mahallesi Esertepe Mahallesi Etlik  ahallesi Güçlükaya Mahallesi Gümüşdere Mahallesi Güzelyurt Mahallesi Hasköy Mahallesi Hisar Mahallesi İncirli Mahallesi Kafkas Mahallesi Kalaba Mahallesi Kamil Ocak Mahallesi Kanuni Mahallesi Karakaya Mahallesi Karargahtepe Mahallesi Karşıyaka Mahallesi Kavacık Subayevleri Mahallesi Kösrelik Mahallesi Köşk Mahallesi Kuşcağız Mahallesi Osmangazi Mahallesi Ovacık Mahallesi Pınarbaşı Mahallesi Sancaktepe Mahallesi Sarıbeyler Mahallesi Şefkat Mahallesi Şehit Kubilay Mahallesi Şenlik Mahallesi Şenyuva Mahallesi Tepebaşı ahallesi Ufuktepe Mahallesi Uyanış Mahallesi Yakacık Mahallesi Yayla Mahallesi Yeşilöz Mahallesi Yeşiltepe Mahallesi Yükseltepe Mahallesi

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir