Keçiören Samsung Servisi olarak Ankara’da hizmet sunuyor ve beyaz eşya bakım onarımları gerçekleştiriyoruz. Birçok başarıya imza atan firmamız uzun yıllardan beri Keçiören bölgesinde teknik servis hizmeti sunmaktadır. Beyaz eşya servis elemanlarımızı özenle kendimiz yetiştiriyor ve eğitimlerle donanımlı hale getiriyoruz. Deneyimli ve alanlarında profesyonel olan teknik servis ekimiz, çözüm odaklı bir çalışma stratejisiyle hareket ederek müşterilerin beklentilerini karşılamak üzere aralıksız olarak çalışmalarını sürdürmektedir. Beyaz eşya servisimizin çağrı merkezine teknik servis taleplerinizi iletebilirsiniz. Günün her saati ulaşabileceğiniz çağrı merkezimiz aracılığıyla hem çağrı kaydınızı oluşturabilir hem de beyaz eşya servisi ile ilgili merak ettiğiniz tüm soruları sorabilirsiniz.

Buzdolabı, bulaşık makinesi ve çamaşır makinesi her ev ve işyerinde bulunan ve çok kullanılan beyaz eşyalardandır. Her gün birçok beyaz eşya arıza verebilmektedir. Beyaz eşya arızalarının kimi kullanıcı hataları nedeniyle kimi uzun süreden beri kullanılması nedeniyle kimi ise teknik arızalar nedeniyle ortaya çıkabilmektedir. Keçiören Samsung buzdolabı servisimiz Samsung markalı tüm buzdolabı modellerini kısa sürede onarıyor ve kullanımınıza sunuyor. Buzdolabı gibi çamaşır makinesi konusunda uzman olan teknik ekibimiz yerinde teknik servis hizmeti sunuyor ve sizlere beyaz eşyalarınızı ilk günkü gibi sorunsuz bir şekilde teslim ediyor. Acil bir arızayla karşı karşıya kaldığınız zaman firmamızı arayabilirsiniz. Gezici teknik servisimiz saat kaç olursa olsun adresinize ulaşarak gerekli müdahaleyi gerçekleştirmektedir.

Bulaşık makinesi çok kullanılan ve zaman tasarrufu sağlayarak bayanların işlerini hafifleten beyaz eşyalardan biridir. Bulaşık makineniz bozulduysa tek yapmanız gereken şey teknik servisimizle irtibata geçmektir. Keçiören Samsung bulaşık makinesi servisimiz bulaşık makinesi arızanızı tespit ederek bir fiyat teklifi ortaya çıkarmaktadır. Fiyat teklifimizi kabul eden müşterilerimiz birkaç saat içerisinde bulaşık makinelerini kullanma imkanına sahip olmaktadır. Fiyat teklifimizi belirleyen unsurlar arasında makinenin arızasının niteliği, işçilik miktarı ve kullanılacak orijinal yedek parçaların miktarı bulunmaktadır. Ekonomik bir şekilde beyaz eşyalarınızı tamir eden teknik servisimiz bakım ve montaj hizmetleri de sunmaktadır. Yeni aldığınız Samsung markalı beyaz eşyalarınızın montajı için yetkili teknik servisimizi arayabilirsiniz.