Alırsın, konu kapanır diyen Altus bugün için dört binden fazla satış noktasında hem dayanıklı ev eşyaları hem de küçük ev aletlerini satan bir marka. Fakat en büyük avantajını piyasada yer alan diğer ürünlere göre daha hesaplı olan fiyatları yaratıyor. Çünkü Altus Türkiye’nin en bilinen ve güvenilen markalarından biri olan Arçelik’in yan sanayi ürünü olarak üretiliyor. Yan sanayi ürünlerinin avantajı işte budur. Ankara’nın Pursaklar ilçesi ise genelde alt ve orta gelir grubu içindedir. Altus ürünleri buradaki tüketiciler için uygun fiyat ve kalite birlikteliği açısından muadillerine oranla daha fazla tercih edilir. Pursaklar Altus servisi olarak biz de bu tüketicilerimize servis hizmeti sağlamaktayız. (Genelde Altus servislerinin Arçelik servisleri olduğunu eklemek isteriz.) Nitekim Arçelik A.Ş Altus için servis garantisi vermektedir.

 

Beyaz eşya, ankastre ürünler, ısıtma ve soğutma cihazları, elektronik eşya ve küçük ev aletleri gruplarında üretim ve satış yapan Altus ürünleri içinde size uygun birini mutlaka bulursunuz. Hepsi basit, rahat kullanımlı, mantıklı çözümler sunar. Buzdolaplarının evlerde her zaman için yeri ayrıdır. Şimdilerde tezgah altı buzdolabı veya dört kapılı buzdolabı gibi çok modeli çıkan bu beyaz eşya Altus imzası ile alındığında Pursaklar Altus buzdolabı servisi güvencesi altındadır. Sandık tipi derin dondurucu veya çekmeceli derin dondurucu gibi dayanıklı ev aletleriniz de Altus imzasını taşıyorsa gene aynı adresin servis hizmeti içindedir. 5, 6, 7, 8 ve 9 kilo alabilen çamaşır makinelerini de Pursaklar Altus çamaşır makinesi servisi olarak iş listemize ekleyebiliriz.

 

Servis hizmeti verdiğimiz ürünler içinde 2, 3, 4 ve 5 programlı Altus marka bulaşık makineleri de var. Elektronik bir eşyanın yapısı ne kadar kompleks hale gelirse kullanımı da o kadar zorlaşır. Bu yüzden Altus ürünlerinin basit, rahat ve mantıklı kullanımları piyasada tercih edilmektedir. Aynı zamanda Pursaklar Altus bulaşık makinesi servisi olarak bizden her zaman hizmet alabileceksiniz ve bu Arçelik’in servis güvencesini taşıyacak. Hayatı kolaylaştırmak için Altus marka ürünler çok yararlı aletler diye tanımlanıyorlar.