Ankara’nın en eski yerleşim yerlerinden biri olan Pursaklar’ın tapu kayıtları 1530’lu yıllara kadar iniyor. Son yıllarda yaşanılan kentsel hareketlilikten payını fazlasıyla alan Pursaklar artık ilçe statüsüne bile geçti. Bu da bölgede hizmet sektörünün diğer başka iş alanlarıyla kıyaslanmayacak kadar gelişmesini sağladı. Beyaz eşya servisleri ise bu sektörün ayrılmaz parçaları oldular. Arçelik’in yıllardır bilinen adı ve tüketicilerde yarattığı güven sayesinde Pursaklar Arçelik Servisi kendi alanının en önde gelen ismidir. Arçelik imzasını taşıyan beyaz eşyaların ve küçük ev aletlerinin olmadığı bir eve kolay kolay rastlayamazsınız. Bu da Pursaklar Arçelik Servisi olarak sevincimizi çoğaltmaktadır.

 

Buzdolabı beyaz eşya deyince akla ilk gelen ürünüdür. Bugün bu eşyanın evimizde olmasına o kadar alışmışızdır ki varlığı ancak bozulduğu zaman aklımıza gelir. Böyle bir sorun yaşarsanız endişe etmenize gerek yok. Pursaklar Arçelik buzdolabı servisi olarak gün içinde sizi mutlaka ziyaret edeceğiz. Çünkü gün içinde bize gelen arıza bildirimleri ile ilgilenmeden günlük mesaimizi bitmiş saymıyoruz. Eğer uygunsa sizin iş çıkışınız sonrası bile uğrayabilir, onarım planımızı yapabiliriz. Bu çalışma prensibi bütün beyaz eşyalarınızda geçerlidir. Arçelik marka çamaşır makinenizin arıza yapması durumunda üzülmeyin. Pursaklar Arçelik çamaşır makinesi servisi olarak da hemen yardımınıza geleceğiz. Önceliğimiz bu çeşit cihazların tamirini yerinde yapmaktır. Gerçeği söylemek gerekirse Arçelik markası müşteri memnuniyetini yüzde 90’lık ölçülerde sağladığı için fazla sorun çıktığını zaten görmüyoruz.

 

Herkesin ev işini kolaylaştıran cihazlardan bir tanesi de bulaşık makineleri oldu. Arçelik marka bulaşık makineniz ile ilgili bir sorun yaşarsanız 7/24 bizi arayabilirsiniz. Pursaklar Arçelik bulaşık makinesi servisi adıyla yanınızda olacağız. Bugün Arçelik ismi ürünlerinin yarattığı güven kadar yurt çapında sağladığı geniş servis ağı ile de fark yaratmaktadır. Pursaklar Arçelik Servisi bu yaygın hizmet ağının yıllardır parçasıdır. Sorunları çözmek için onarımın kalitesi başta olmak üzere müşterimizi mağdur etmemek temel prensiplerimiz arasındadır. Bölgemizde tanınan ve güvenilen servis hizmetini uzun süredir vermekteyiz. Pursaklar bizi, biz Pursaklar’ı tanıyoruz ve işimizi Arçelik’in yarattığı güven temelinde sürdürüyoruz.