Teknolojinin hayatı kolaylaştırmasını, üretilen bütün cihazlarda enerjinin en verimli şekilde kullanılmasını, ürün çeşitliliğinin sağlanmasını, geniş satış ağına ek olarak güçlü servis ağı ile kullanıcılara destek sağlanmasını hiçbir marka Beko kadar iyi yapamazdı. Bu unsurlara aynı zamanda uygun fiyatları eklemeden olmaz. Çünkü Beko arka planında zaten Arçelik’in teknolojisini ve tecrübesini taşımaktadır. Beko bugün Arçelik’in ihracata dönük yüzüdür. Tüm yurtta hizmet veren satış ve servis mağazalarına Pursaklar Beko Servisi de eşlik etmektedir. Beko marka bir beyaz eşyanız bozulduğunda fazla endişelenmezsiniz, çünkü bilirsiniz ki nerede olursanız olun servis hizmeti alabileceksiniz. Bu hizmeti Ankara Pursaklar’da, Pursaklar Beko Servisi olarak biz sağlıyoruz.

 

Örneğin Beko buzdolabını ele alalım. Evimizin bu vazgeçilmez eşyası günün birinde sorun çıkartırsa (birden soğutmamaya başladı, çok gürültü yapıyor, buzluk bölümü verimli çalışmıyor, arka panel buz tutuyor gibi problemlerle çok karşılaşıyoruz) Pursaklar Beko buzdolabı servisi olarak hemen bizi arayabilirsiniz. Telefon veya e-posta üzerinden hemen iletişim sağlayabiliriz. Böylece sorun çözülme sürecine girmiş olacaktır. Aynı hizmet anlayışımız Beko marka çamaşır makineniz için de geçerlidir. (Su almıyor, iyi durulamıyor, su sızdırıyor, suyu boşaltmıyor gibi arızalara ise çamaşır makinelerinde çok rastlanır.) Hem buzdolaplarında hem de çamaşır makinelerinde saydığımız bu arızalar genelde mekanik arızalardır. Hem bu çeşit arızalarda hem de elektronik arızalarda hemen bizi arayabilirsiniz. Özellikle elektronik kart arızalarında cihazı lütfen kendiniz tamire kalkmayınız. Biz Pursaklar Beko buzdolabı veya Pursaklar Beko çamaşır makinesi servisi olarak size hemen ulaşacağız.

 

Aynı ricayı Beko bulaşık makineleri için de yeniliyoruz. (Bu kez karşımıza en çok bardakların parlamaması, makinenin içinde su kalması, bulaşık suyunun dışarıya sızması gibi sorunlar çıkıyor.) Bu çeşit ve diğer daha önemli arızaların hepsini ustalıkla Pursaklar Beko bulaşık makinesi servisi olarak düzeltiyoruz. Bu çözümün çok daha emniyetli olduğunu lütfen kabul edin. Beko’nun yurt çapında sağladığı geniş servis ağından faydalanmanız için arıza durumlarında bizi aramanız yeterli olacaktır. Müşterilerimizin memnuniyetini sağlamak her zaman önceliğimiz olmuştur. Arkamızda yılların markası Beko’nun adı vardır.