Ankara Pursaklar’daki beyaz eşya servisleri içinde ayrı bir yerimiz var. Çünkü kalitesini bütün dünyada ispatlamış Bosch markası ile birlikte çalışıyoruz. Alman teknolojisinin 150 yıldır bütün dünyada temsilcisi olan Bosch bugün için akıllı cep telefonları veya tabletler yardımıyla uzaktan kumanda edilebilen akıllı ev aletlerini üreten, güçlü bir marka. Yani işteyken çamaşır makinesini çalıştırmayı unuttum diye üzülmenize gerek yok. Home Connect adı verilen uygulamayla artık uzaktan çalıştırabilirsiniz. Ya da paydosun bir saat öncesi fırınınıza çalış emri yollayabilirsiniz, eve döndüğünüzde yemeğiniz sıcak sıcak hazır olacaktır. Bu çeşit kolaylıklar Bosch ürünleri için geçerlidir. Ürünlerin servis güvencesi ise tüm yurtta faaliyet gösteren Bosch servislerine aittir. Pursaklar Bosch servisi olarak bu kaliteli markanın yıllardır çözüm ortağıyız.

 

Bosch buzdolapları yaşam için teknoloji sloganıyla üretim yapan Bosch’un en rağbet edilen beyaz eşya çeşitleri içindedir. Tek kapılı, çift kapılı, gardırop tipi, üst soğutucu veya alt soğutucu bölmeli buzdolapları ve Bosch derin dondurucular günlük hayatı kolaylaştıran ev eşyalarıdır. Bosch kalitesine uygun servis hizmeti ise Pursaklar Bosch buzdolabı servisi olarak size tarafımızdan özenle sunulmaktadır. Telefonla bize ulaşmak herhangi bir arıza durumunda başvurabileceğiniz en pratik yoldur. Aynı zamanda e-posta yoluyla da servis kaydınızı alabiliriz. Kaydınız nasıl alınmış olursa olsun, aynı günün içinde servis ekibimiz size ulaşacaktır. Bu güvence aynı zamanda Bosch çamaşır makineleri için de geçerlidir. Beyaz eşya sektöründe üstün teknolojinin elle tutulur hali olan Bosch çamaşır makineleri için günün birinde servis ihtiyacı doğarsa (fazla olmuyor) Pursaklar Bosch çamaşır makinesi servisi olarak hizmetinizdeyiz. Çamaşır makinelerinin tamamlayıcısı olarak düşünülmeye başlanan Bosch kurutma makinelerinin servisi de işlerimiz arasındadır.

 

Kompleks üretimli fakat kolay kullanımlı beyaz eşyalar arasında Bosch bulaşık makineleri de sayılmaktadır. Çok sayıda programa sahip bu makinelerden en iyi verimi kullanım talimatlarına uyarak alabilirsiniz. Arıza durumunda ise lütfen öncelikle ilgili servisi arayınız. Pursaklar Bosch bulaşık makinesi servisi olan firmamız bu konuda yardımcınız olacaktır. İşinde usta servis ekimizi aramanız arıza durumunda başvurabileceğiniz en iyi çözümdür.