Samsung teknolojisini evinize getirin sloganı altında satılan Samsung marka beyaz eşyalardan almaya karar verdiğiniz zaman elektronik eşya sektöründe dünyanın en güçlü ülkelerinden biri olan Güney Kore teknolojisini seçmiş olacaksınız. Günümüzde popüler olmasından ötürü cep telefonlarının satışta öne çıktığı Samsung dünyasında son derece kaliteli elektronik ev eşyaları da bulunmaktadır. Hem solo tipi ve hem de dekorasyonlarda sürekli tercih edilmeye başlanan ankastre beyaz eşyalar Samsung’un ürün çeşitleri içindedir. Bu satış gücüne aynı zamanda Samsung’un yaygın olan servis gücü de eklenmiştir. Ankara’nın Pursaklar bölgesinde yaşıyorsanız Samsung servisi olarak beyaz eşyalarınızın tamir ve bakımı için bizi arayabilirsiniz.

 

Samsung marka buzdolapları bugün için cihazın her tarafında dolaşan nem sistemi (triple cooling) ile gıdaların tazeliğini koruyor. Modeller ise üç veya dört kapılı buzdolaplarına kadar çoğaldı. Genişlik çağrıştıran bu buzdolapları bile ince uzun tasarımlarıyla evde fazla yer kaplamıyorlar. Satıştaki çeşitleri ayrıntılarıyla takip ediyoruz. Çünkü aksamadan çalışmalarını Pursaklar Samsung buzdolabı servisi olarak biz sağlıyoruz. Herhangi bir arıza durumunda bizi arayan müşterilerimize hemen ulaşıyoruz. İşçilikte uygun fiyatlar, aynı gün servis imkanı ve yüzde yüz müşteri memnuniyeti çalışma prensiplerimiz arasındadır. Size sadece bir telefon kadar uzağız. Aynı teknoloji takibini ve hizmeti Samsung çamaşır makineleri için de yapıyoruz. Pursaklar Samsung çamaşır makinesi servisi olan firmamızı 7/24 arayabilirsiniz.

 

Samsung marka bulaşık makinenizi de unutmadık. Kadınların ev işlerindeki en büyük yardımcıları arasında sayılan bulaşık makineleri içinde bugün Samsung markası her zaman tercih edilen bir isim olmuştur, çünkü çok kalitelidir. Ve eğer günün birinde arızalanırsa Samsung’un geniş servis ağının size yardımcı olacağını bilirsiniz. Pursaklar Samsung bulaşık makinesi servisi olarak yıllardır arıza sorunlarının çözümünde yanınızdayız. Bulaşık makinesi ile ilgili yaşanan sorunların Samsung söz konusu olduğu zaman üretimden değil, çoğunlukla kullanımdan kaynaklandığı eklemek isteriz. Limon çekirdeği, ekmek kırıntısı, pirinç tanesi gibi artıkların makinenin tahliye borularını tıkadığına sık sık rastlıyoruz. Bu gibi sıkıntılar için bizi gene 7/24 arayabilirsiniz, sorunu en kısa zamanda, gerektiği gibi çözmek bizim işimizdir.