Siemens’in üstün teknolojik gücü bugün bütün dünyada kabul ediliyor. Günlük hayatımızda genelde beyaz eşyalar ve elektronik cihazlar ile yer alan Siemens yapay zekaya kadar çıkan araştırmalara yatırım yapan güçlü bir teknoloji şirketi. Yurdumuzdada Siemens markası en güvenilen Alman markası olarak kabul ediliyor. Ve bütün Siemens ürünleri geniş bir servis ağının güvencesi altındadır. Ankara’nın Pursaklar bölgesinde ise biz yıllardır sizlere servis hizmeti vermekteyiz. Usta ekibimiz her zaman siz müşterilerimizin memnuniyetini ön plana almıştır.

 

Sözünü ettiğimiz üstün teknolojinin günlük hayatımızdaki en yaygın kullanım alanı Siemens buzdolaplarıdır. Evimizin en temel beyaz eşyaları arasında geçen buzdolabınızı Siemens markasıyla aldığınız zaman zaten bozulmadan uzun yıllar kullanacaksınız demektir. Fakat günün birinde bir sorunla karşılaşırsanız Pursaklar Siemens buzdolabı servisi olarak bizi aramanız yeterli olacaktır. Zaman zaman meslek içi eğitimden geçerek üstün Siemens teknolojisinin ayrıntıları öğrenen servis ekibimiz sorununuzu çözecektir. Bir servisten beklenen “hemen müdahale” ise işimizin en dikkat ettiğimiz kısmıdır. Sözünü ettiğimiz çok kaliteli beyaz eşyalar arasında Siemens marka çamaşır makineleri de bulunmaktadır. Bu cihazlarımız Siemens’in marka servis güvencesi altındadır ve Pursaklar Siemens çamaşır servisi olarak bu güven içinde çalışıyoruz. Arızanın durumuna göre yedek parça değişimi yapılması gerekiyorsa en kısa zamanda orijinal parçayı sağlıyoruz.

 

Günlük hayatımızdaki beyaz eşyaların içine bulaşık makineleri de girdi. Siemens marka bir bulaşık makinesi aldığınız zaman da uzun yıllar sorun yaşamayacaksınız. Herhangi bir arıza durumunda ise, Pursaklar’da yaşıyorsunuz, Siemens Pursaklar bulaşık makinesi servisi olarak gene yanınızda olacağız. Servislerimizi 7/24 arayabilirsiniz. Gezici servis sistemi işleri hızlandırmaktadır. Solo tip olarak tek başına satılan ya da ankastre olarak alınan ürün çeşitlerinin hepsi için herhangi bir arıza durumunda bizi aramanızı bekliyoruz. Yazımızda sözü edilen bütün beyaz eşya çeşitlerinin montaj ve kurulum hizmetleri için de bizi arayabilirsiniz. Bulaşık makinesi aksesuarları olarak geçen malzemelerin, örneğin çatal bıçak sepeti gibi aksesuarların temini için yardımcı olmaktayız. Siemens marka küçük ev aletlerinin tamir ve bakım işleri Pursaklar Siemens servisi güvencesiyle tarafımızdan yapılmaktadır.