Elektronik eşya ve dayanıklı ev aletleri sektöründe Vestel’in ayrı bir yeri vardır, çünkü Vestel bizimdir. Yerli üretimin gücü bugün Vestel’in gurur veren sloganıdır. Bu güç ayrıca yurt çapında hizmet veren yaygın servis ağı ile desteklenmektedir. Vestel marka bir beyaz eşya aldığınız zaman hem son derece kaliteli bir ürün hem de sorun çıktığında hemen çözüm sağlayan bir servis hizmeti almış olursunuz. Ankara Pursaklar’da yıllardır çalışan firmamız Vestel servisinin hizmet ağı içindedir. Kesintisiz müşteri memnuniyeti böylece Pursaklar’da da sağlanmaktadır.

 

Bugün Vestel ürünlerine baktığınız zaman tüketici elektroniği adı verilen bölüm başta geliyor. Sonrasında ise günlük hayatın vazgeçilmezleri olan beyaz eşyalar sıralanıyor. Buzdolapları bölümünde yer alan no-frost, kombi tipi (tezgah altı boy), gardırop tipi veya klasik tek ve çift kapılı ürünler ve derin dondurucularla liste devam ediyor. Pursaklar’da yaşayan bütün Vestel buzdolabı kullanıcılarının yanındayız. Pursaklar Vestel buzdolabı servisi bizim işimizdir. 7/24 bizi arayabilirsiniz. Vestel’in yetiştirdiği elemanlar olarak buzdolabınızla ilgili her türlü sorunun çözümünde hizmetinizdeyiz. Aynı zamanda kurutmalı veya kurutmasız Vestel marka çamaşır makinelerinin servis hizmetini de biz sağlıyoruz. Firmamız Pursaklar Vestel çamaşır makinesi servisi olarak da çalışmaktadır.

 

Ürün listesine baktığınız zaman ekranlı veya ekransız bulaşık makineleri veya multifonksiyonel (çok fonksiyonlu) bulaşık makineleri de göreceksiniz. Bu ürün grubu da servis hizmeti verdiğimiz dayanıklı ev eşyaları arasındadır. Bu kez telefonu size Pursaklar Vestel bulaşık makinesi servisi olarak açacak ve servis kaydınızı alacağız. Tüm servis aramalarını gün içinde cevaplamaya çalışıyoruz, aynı gün içinde size ulaşacağız. Zamanlama size bağlıdır, servisi bekliyorum deyip boşa zaman harcamayacaksınız. Arızaları öncelikle yerinde gidermeye çalışıyoruz. Vestel gücünü elektronikten aldığı için kompleks ürün olarak sınıflanan elektronik kartların yarattığı hatalarla daha çok karşılaşıyoruz. Bu yüzden direk bizi aramanız en iyi çözümdür. İşe göre yaratılmış özel bilgisayar programlarımızla makinenizin kartını yeniden programlayabiliriz. Bu programlar zaten arıza tespitini de kendileri yapmaktadırlar. Bu yüzden arızaya kendiniz dahil olmadan lütfen bizi arayınız. Pursaklar Vestel servisi olarak size ulaşacağız.