Beyaz eşya ve elektronik eşya üreticilerinden olan Altus yetkili servis ağı ile tüm Türkiye’de hizmet vermektedir. Başkent Ankara’nın tüm ilçelerinde de yetkili servis bayileri bulunmaktadır. Sincan Altus yetkili servisi size bir telefon kadar uzaktır. Altus müşteri hizmetleri ile iletişime geçerek Bulunduğunuz yerdeki yetkili servis bayinin adresini ve telefonunu öğrenebilirsiniz. Dilerseniz müşteri hizmetleri sizi yetkili servise bağlayarak ürün hakkında bilgi vermenizi sağlamaktadır. Beyaz eşya ve televizyon ürün gruplarında yetkili servisi ulaşmak için müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Altus çamaşır makineleri ve buzdolapları kaliteli ürün gruplarından olup uzun yıllar boyu kullanabilmeniz için tasarlanmıştır. Altus ev ürünleri için yetkili servise ulaşmak ve bakımı onarımı gerektiren ürünlerinizi yaptırmak için teknik servis bayisi ile görüşmeniz yeterli olacaktır.

Altus Çamaşır Makinesi Yetkili Servisi

Sincan Altus çamaşır makinesi yetkili servisi ile görüşerek bozulan veya bakıma gerektiren makinelerinizi  yaptırabilirsiniz. Altus yetkili servis tüm Altus ürünleri için teknik destek sağlamaktadır. Altus beyaz eşya, televizyon ve elektronik eşyaları üreten bir firmadır. Müşteri hizmetleri size aradığınız teknik desteğe yönlendirecektir. Öncelikle müşteri temsilcisi ile yapacağınız görüşmeler aldığınız desteğin kalitesi bakımından kayıt altına alınmaktadır. Altus marka çamaşır makineleri ve Altus buzdolapları yetkili servisi aynı yetkili servis çatısı altında hizmet vermektedir. Sincan Altus teknik destek bürosuna uğrayarak ürünlerinizi burada yaptırabilirsiniz. Çeşitli sebeplerden dolayı ortaya çıkacak her türlü desteği buradan sağlayabilirsiniz.

Altus Yetkili Servis

Altus yetkili servis tüm Altus marka ürünler için hizmet vermektedir. Hizmet kalitesini bildirmek ve aldığınız teknik destekle ilgili görüşlerinizi aktarabilmek için müşteri temsilcisi ile görüşebilirsiniz. Beyaz eşya ve elektronik eşyalarla ilgili Altus yetkili servis Sincan şubesine uğrayarak sorunu çözebilirsiniz. Dilerseniz teknik destek ekibi evinize veya iş yerinize gelerek ürün incelemesi yapmaktadır. Servise gitmeden tamiri mümkün Altus ürünlerini bulunuğu yerde teknik servis elemanları tamirini yapmaktadır. Garanti kapsamı içindeki ürünlerden ücret talep edilmemektedir. Ancak garanti süresi içinde olsa da kullanıcı hatası nedeniyle oluşan bozulmalar için teknik servis ekibi bu konuda belirli bir ücret talep edebilir.