Sincan Ankara merkezde bulunmayan ilçelerden biridir. Kent merkezine inmeden birçok işi yapabilmek için birçok yetkili teknik servis ekibi bu ilçede bulunur. Ev aletleri ve elektronik cihazlar için aradığınız yetkili servis bir telefon kadar uzağınızda. Sincan Arçelik yetkili servisi ile görüşerek sizde tamiri gereken cihazlarınızı buraya güvenle emanet edebilirsiniz. Bir dünya markası olan ve ev eşyaları üreten Arçelik aldığınız ürün ile ilgili size her türlü teknik desteği sağlamaktadır. Ürünler dünya standartlarında üretilmekte olup satış aşamasından kullanış aşamasına kadar sizin yanınızda olarak sorunlarınızı ve ürünle ilgili deneyimlerinizi aktarmanızı destekler. Sizde bir dünya markası olan Arçelik ürünlerinden alabilir ve Türkiye’nin neresinde olursanız olun teknik desteğe ulaşabilirsiniz.

Arçelik Ev Aletleri

En çok kullanılan ve her evde olmazsa olan ev aletlerinin başında çamaşır makineleri ve buzdolapları gelir. Çamaşır makineleri belirli bir kalite standardında üretilmekte olup her geçen gün tüketiciye daha fazla fayda sağlamak ve daha az su ve elektrik ile çalışmak için geliştirilmektedir. Aynı şekilde buzdolapları da bir evde olmazsa olmaz ev aletleri arasında yer alır. Bu ev aletleri kimi zaman kullanıcı hatası yüzünden kimi zaman uzun kullanma sonucu yıpranma nedeniyle kimi zamanda üretim hataları sebebiyle bozulabilir. Bozulan ve çalışmayan çamaşır makineleri ve buzdolapları için Arçelik yetkili servis ile görüşme imkânınız bulunur. Sizde bulunduğunuz yere en yakın Arçelik yetkili servisini öğrenmek için müşteri temsilcisi ile iletişime geçebilirsiniz. Müşteri temsilcisi sizden gerekli bilgileri aldıktan sonra size en yakın yetkili servise yönlendirecektir.

Yetkili Servis

Ev aletleri ve elektronik aletlerin yetkili servisleriyle görüşmeniz artık çok daha kolay. Dilerseniz Arçelik müşteri hizmetlerini arayarak size en yakın yetkili servise gönderebilirler. Dilerseniz de yetkili servisi evinize çağırabilirsiniz. Arçelik çamaşır makinesi yetkili servisi ve Arçelik buzdolabı yetkili servisine aynı servis ekibi imkânıyla ulaşabilirsiniz. Çamaşır makineleri ve buzdolaplarında yetkili servise ulaşmak için tek yapmanız gereken Arçelik ile iletişime geçmek ve hangi ev aleti grubuyla ne tür bir sorun yaşadığınızı bildirmektir. Bu sayede çok daha hızlı bir şekilde aradığınız çözümü bulabilirsiniz.