Kullandığınız ev ürünleri grubundan çamaşır makineleri, bulaşık makineleri ve buzdolapları in Beko servis sağlayıcı ile görüşerek kurulumunu ve bakımını yaptırabilirsiniz. Beko Sincan yetkili servisi size en yakın yerdeki servis şubesi ile görüşerek aradığınız teknik desteğe kısa sürede ulaşmanızı sağlayacaktır. Sizde yetkili servis ekibi ile görüşmek ve Sincan ilçesindeki size en yakın teknik destek ekini ile görüşmek için Beko müşteri temsilcisi ile görüşmeniz ve sorunuzu anlatmanız yeterli olacaktır. Çok kısa bir sürede size dönüş yapılarak ürünlerle ilgili yaşadığınız sorunu çözmek için teknik destek ekibi sizi ziyaret edecektir.

Beko Ev Aletleri

Beko ürünleri içinde yer alan ev aletleri dayanıklı ürün grubu mallarından olup uzun süreli kullanmanız için size sunulmuştur. Bu ürün grubu içinde bulaşık makinesi, buzdolabı, fırın, çamaşır makinesi gibi ev aletleri bulunur. Beyaz eşya denilen bu gruptaki ürünlerle ilgili yaşayacağınız sorunlar için sizde Beko teknik servis ile görüşebilirsiniz. Teknik servis ekibi sizi dilerseniz evinizde de ziyaret edip ürünü inceleyebilir. Yani ürünle ilgili yaşadığınız sorun için ürünü yetkili servise getirmenize gerek yok. Ancak üründeki bazı bozulmaların tamiri gerekiyorsa ürünün yetkili servise gitmesi gerekebilir.

Beko Yetkili Servisi

Beko ürünleri için kurulum, onarım ve bakım amaçları ile aradığınız teknik servis ekibini ayağınıza çağırabilirsiniz. Dilerseniz ürünlerle ilgili daha fazla bilgi almak ve size en yakın Beko yetkili servisi ile görüşmek için müşteri temsilcisini arayabilirsiniz. Beko bulaşık makineleri ile ilgili yaşadığınız bir sorun için teknik ekiple görüşmeniz yeterli olacaktır. Ayrıca müşteri temsilcisini aradığınız zaman sizi teknik ekibe yönlendirmeleri sayesinde telefonla bile teknik destek alabilirsiniz. Garanti altındaki ürünler için yetkili servisten alacağınız hizmetlere bir ödeme yapmanız gerekmemektedir. Ancak ürün garanti kapsamı içinde olsa bile kullanım hataları sebebiyle oluşan bozulmalar için yetkili servis ücret talep edebilir. Ürüne sizden onay alamadan ve ücret hakkında bilgilendirme yapmadan yetkili servis ekibi müdahale etmemektedir. Onayınızla birlikte ürün tamir edilmekte ve servisin sağladığı hizmet kalitesini ölçmek ve tüketiciyi memnun etmek için yetkili servisten aldığınız hizmet ile ilgili geri dönüş yapılmaktadır.