Sincan Bosch servisi ile sizde ürünlerinizi istediğiniz zaman yetkili teknik ekibe götürerek ürünle ilgili yaşadığınız sorunu çözebilirsiniz. Sincan ilçesinde aradığınız yetkili servis şubesini bulmak için Bosch müşteri temsilcisi ile görüşmeniz yeterli olacaktır. Müşteri temsilcisi ile yapacağınız görüşme içinde hangi Bosch ürün grubu ile nasıl bir sorun yaşadığınızı anlatmanız istenir. Bu şekilde sizi en yakın teknik destek ekibine yönlendirerek en kısa zamanda yaşadığınız sorun çözülür. Gerek dayanıklı ev aletleri ürünlerinde gerekse diğer Bosch ürünlerinde her türlü desteği sağlayan ve yedi gün yirmi dört saat hizmet veren bir teknik destek ekibi bulunur. Müşteri temsilci Türkiye’nin neresinde olursanız olun her ilçede hizmet veren Bosch yetkili servisi sayesinde sizde ürünlerinizde yaşadığınız sorunu kısa sürede çözebilirsiniz.

Bosch Dayanıklı Ev Aletleri

Bosch marka buzdolabı, çamaşır makinesi ve bulaşık makinesi gibi dayanıklı ev aletleri belirli bir kalite standardında üretilmektedir. Ancak ürünler ne kadar dayanıklı olurlarsa olsunlar bir müddet sonra bakıma ihtiyaç duyarlar. Bu ürünlerle ilgili bakım ve onarım işleri için teknik destek ile görüşebilirsiniz. Bosch çamaşır makinesi yetkili servisi ve diğer ev eşyaları yetkili servisi aynı teknik destek ekibi içinde verilmektedir. Ürünler servise geldikten sonra kendi gruplarına ayrılarak bakıma gönderilmektedir. Bu sayede her ürün için ayrı şekilde uzmanlaşmış bir ekip hizmet sağlayarak daha hızlı bir şekilde bakım ve onarım yapılmaktadır.

Bosch Yetkili Servise Ulaşma

Bosch yetkili servis her zaman ulaşabileceğiniz kadar size yakındır. Aldığınız Bosch ürünlerinde ortaya çıkan herhangi bir bozulma durumunda yetkili servise anında ulaşabilirsiniz. Bosch marka çamaşır makinesi ve buzdolapları yetkili servisi için tek yapmanız gereken müşteri hizmetlerini arayarak sorununuzu iletmenizdir. Türkiye’nin her ilçesinde ve ilinde hizmet veren yetkili servis bayileri sayesinde Siz de kısa bir sürede yetkili servise ulaşarak bozulan veya onarımı gereken veya onarımı gereken ev aletlerin izin veya elektronik aletleriniz tamirini yaptırabilirsiniz. Bosch çamaşır makineleri buzdolapları ve bulaşık makineleri için ücretsiz servis imkanı sunup Garanti kapsamındaki ürünler için herhangi bir ücret talep etmemektedir.