Samsung beyaz eşya elektronik ürünler ve çeşitli ev aletleri üreten dünya pazarında önemli bir yeri olan elektronik alet üreticisi olarak karşımıza çıkıyor. Samsung hem ev ürünleri hem de elektronik aletleri ile önemli bir paya sahip olması sebebiyle tüm dünyada müşteri hizmetleri bakımından önde gelen bir hizmet sunmaktadır. Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak çalışmalarına devam etmesi sayesinde dünya pazarında önemli bir yer edinmiştir. Türkiye’nin illerinde ve ilçelerinde de hem yetkili servisleri hem de 7 gün 24 saat ulaşabileceğiniz müşteri hizmetleri ile sizlere hizmet vermektedir. Sincan Samsung yetkili servisi Bulunduğunuz yere bir telefon kadar uzağınızdadır. Gerek telefondan destek sağlaması gerekse ev ve iş yerlerinize ziyaret eden teknik destek servisi ile müşteri memnuniyetle ön planda tutarak çalışmalarına devam etmektedir.

Samsung Teknik Destek Ekibi

Samsung beyaz eşya elektronik eşya ve televizyonlarda hızlı bir teknik destek sağlamaktadır. Samsung ürünleri ile yaşadığınız bir sorun durumunda müşteri hizmetlerini arayarak anında teknik destek ekibine ulaşabilirsiniz. Kaliteli ev eşyaları ve elektronik eşyalar üreten Samsung Müşteri desteğine sağlamak amacıyla çok geniş bir teknik destek ekibi kurmuştur. Samsung çamaşır makineleri buzdolapları televizyonlar ev eşyaları için aynı anda ulaşabileceğiniz bir teknik destek ekibine sahiptir. Sincan’da ve Ankara’nın tüm ilçelerinde birçok Samsung teknik destek ekibi bulunmaktadır. Siz de Teknik desteği anında ulaşabilir ve hızlı bir çözüm sağlayabilirsiniz.

Samsung Yetkili Servis

Samsung yetkili servis ürünlerin bakımını onarımını ve tamirine garanti kapsamı içinde yapmaktadır. Yetkili servis dışında yaptıracağınız işlemleri için Garanti bozulmaktadır. Bu durumda ürünle yaşayacağımız sorunları daha sonra garanti kapsamı içinde yaptıramazsınız. Ücretsiz teknik destek sağlamak ve ücretsiz bakım yaptırmak için her zaman yetkili servise ulaşmanız gerekmektedir. Yetkili servis ağı Türkiye’nin her bölgesinde bulunmaktadır. Bu sayede yetkili servise kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Evlerin vazgeçilmez eşyaları arasında olan çamaşır makineleri, buzdolapları, fırın ve televizyonlar için Samsung yetkili servis ile görüşmeniz gerekmektedir. Samsung servis bayisi ile görüşerek hem sorunlarımızı çözebilirim hem de diğer ürünler hakkında bilgi alabilirsiniz. Yetkili servisi yapılan işlemler hakkında sizi bilgilendirerek işlem yapmaktadır.