Bulaşık makineleri buzdolapları ve çamaşır makineleri gibi dayanıklı ev ürünlerinde Siemens dünyanın bir numaralı markası olarak size hizmet vermeye devam ediyor. Aldığınız Siemens ürünlerini yalnızca alırken de gelin aldıktan sonra da ömür boyu müşteri hizmetlerine başvurarak garanti kapsamı dahilinde ki bozulmalar ve yıpranmalar için ücretsiz servis imkanı sağlayabilirsiniz. Türkiye’nin neresinde olursanız olun Siemens yetkili servisine başvurarak anında ürün hakkında bilgi alabilir ve istediğiniz hizmeti alabilirsiniz. Sincan Siemens yetkili servisi bir telefon kadar uzağınızdadır. Bulunduğunuz yerin bilgilerini müşteri hizmetlerine vererek Size en yakın yetkili servise yönlendirme sağlatabilirsiniz. Siemens müşteri hizmetleri 7/24 saat boyunca hizmet verip müşteri kalitesini ön planda tutan bir çalışma sistemine sahiptir.

Siemens Çamaşır Makinesi Yetkili Servisi

Siemens marka beyaz eşyaların yetkili servisine ulaşmak için müşteri hizmetleri ile bağlantıya geçmeniz gerekmektedir. Yetkili servis ile bağlantı sağladığımız takdirde sorun hakkında Öncelikle size bilgilendirme sağlanmaktadır Siemens çamaşır makineleri yetkili servisi için Bulunduğunuz yerdeki yetkili firma ile görüşmeniz yeterli olacaktır. Dilerseniz yetkili servis sizi evinizde veya işyerinizde ziyaret ederek ürün incelemesi yapmaktadır. Ancak servise gitmesi gereken ürünler için size yeterli bilgi sağladıktan sonra ürünü teslim almaktadır. Ürün servis sağlayıcısına girdikten sonra imzaladığınız bir belge sayesinde garanti altında tutulmaktadır. Böylelikle ürünün yapım ve bakım aşamasında takip edebilir ürünün ne zaman elinize geçeceğine bilebilirsiniz. Çamaşır makineleri buzdolapları gibi dayanıklı beyaz eşyaların yetkili servisine ulaşmak için tek yapmanız gereken müşteri hizmetlerini aramaktır.

Siemens Teknik Servis

Siemens teknik servis Türkiye’nin tüm illerinde ve tüm ilçelerinde hizmet vermektedir. Ister kullanıcı hatası Dolayısıyla oluşan bozulmalar isterse ürünün kendisinden kaynaklanan bozulmalar nedeniyle oluşan sorunlar ve diğer tüm sorunlar için öncelikle müşteri hizmetleri ile iletişime geçip yaşadığınız sorun hakkında bilgilendirme yapmanız sizi kolaylıkla teknik servise yönlendirmektedir. Siemens ev aletleri ve elektronik aletler için teknik servis desteği almak ve ürünler hakkında daha fazla bilgi almak için yetkili servisle görüşmeniz Veya müşteri hizmetlerini aramanız gerekmektedir. Garanti kapsamı içindeki ürünler için ücretsiz hizmet alabilirsiniz. Ancak kullanıcı hatası Dolayısıyla oluşan sorunlar için teknik destek ekibi sizden ücret talep edebilir.