Bozulan veya onarımı gereken Vestel marka ev aletlerinin için yetkili servisi bulmak artık çok kolay Türkiye’nin her ilinde ve her ilçesinde Vestel yetkili servisi sayesinde sizde eşyalarınızın onarımını ve makamını kısa sürede yaptırabilirsiniz. Vestel’in sunduğu imkanlardan yararlanmak için müşteri hizmetlerini arayarak daha fazla bilgiye ulaşabilirsiniz Bulunduğunuz ilçenin Vestel yetkili servisine ulaşmak artık çok kolay Müşteri hizmetlerini aradıktan sonra servis almak istediğiniz Vestel marka eşyanızın hangi türden bir sorun yaşadığını belirterek teknik servis ekibine ulaşabilirsiniz teknik servis müşteri hizmetlerini aramanız durumunda size Kısa bir süre sonra dönüş yapacak ve ziyaretinize gelecektir. Vestel çamaşır makineleri buzdolapları ve bulaşık makineleri ile ev hanımlarının vazgeçilmez markası haline gelmiştir bir dünya markası olarak çalışan Vestel şirketi müşterilerine satış sonrası da takip ederek müşteri memnuniyetini desteklemektedir.

Vestel Bayi

Almış olduğunuz Vestel ürününün kurulumunu bakımını ve onarımını yaptırabilmek için yetkili servise uğramanız gerekmektedir Bulunduğunuz yere en yakın yetkili servisi bulmak için müşteri hizmetlerini arayıp adres bilgilerinizi verdikten sonra almış olduğunuz Vestel ürününün bilgilerini sunmanız gerekmektedir. Bu sayede yetkili servise gitmenize gerek kalmadan servis sağlayıcılar sizi ziyaret ederek ürünle ilgili Bakım ve Onarım işlemlerini yapmaktadır. Vestel ev aletlerinde yaşadığınız sorunlar için teknik servise ulaşarak bu sorunları kısa bir sürede çözebilirsiniz. Vestel çamaşır makineleri ve buzdolapları uzun süre Kullanıma dayanıklı ürünler olup garanti kapsamı içinde servisten teknik destek istemeniz halinde sizden hiçbir ücret talep edilmeyecektir.

Vestel Teknik Servis Ekibi

Çamaşır makineleri ve buzdolapları dayanıklı ev ürünü grubunda olan ürünler olsa da kimi zaman kullanıcı hataları yüzünden bozulmalar yaşamaktadırlar. Bu ürünler için yaşadığınız sorunlar da Vestel teknik servis ekibine ulaşabilir ve sorunumuzu kısa bir sürede çözebilirsiniz. Teknik servisi önceden arayarak ürün hakkında ve yaşadığımız sorun hakkında bilgilendirme yaparak sorununuzu telefonda da çözebilirsiniz. Voltaj düşüklüğü, su bağlantısının yapılmaması ve benzeri küçük sorunlar yüzünden çalıştıramadığınız ürünlerle ilgili Küçük Problemler yaşamanıza halinde teknik destekten telefonla destek alarak çok kısa bir sürede sorunlarınızı çözebilirsiniz ücretsiz alacağınız bu hizmetler Vestel garantisi kapsamındadır.