Yenimahalle Altus servisimiz gece gündüz demeden beyaz eşya bakım ve onarımı konusunda hizmet vermektedir. Günün her saati ulaşabileceğiniz beyaz eşya servisimiz acil durumlar için nöbetçi teknik ekibiyle hizmet sunmaktadır. Müşteri hizmetlerimizi arayarak günün her saati arıza kaydı oluşturabilir ve teknik servis hizmetlerimizi talep edebilirsiniz.   Geniş bir teknik ekibe sahip olan servisimiz zaman kaybetmeden adresinize gelerek arıza tespiti yapmaktadır. Altus markalı tüm beyaz eşyalarınızı özenle tamir ediyor, bir yıl boyunca işçiliğimiz ve orijinal yedek parçalarımız için garanti veriyoruz.

Buzdolabı yiyecekleri saklayan ve sürekli kullanılan beyaz eşya türlerinden biridir. Gıdaları sakladığımız buzdolabımız arızalandığında tüm yiyeceklerin bozulma riskiyle karşı karşıya kalabiliriz. Böyle bir durumun mevcut olması halinde hemen Yenimahalle Altus buzdolabı servisimizi arayabilir ve acil olarak teknik destek talep edebilirsiniz. Acil teknik destek ekibimiz saat kaç olursa olsun adresinize gelerek buzdolabınızı tamir etmektedir. Yerinde tamir hizmetleri sunduğumuz için birkaç saat içerisinde buzdolabınızı kullanılabilir hale getiriyor ve yiyeceklerinizin bozulmasını önlüyoruz. Hızlı ve pratik buzdolabı tamiri gerçekleştiren teknik servisimiz tüm modellerde bakım onarım hizmeti sunmaktadır. Buzdolabı gibi çamaşır makinesi tamiri içinde bizleri tercih edebilirsiniz. Çamaşır makineniz eskisi gibi iyi yıkamıyorsa, sıkma yapmıyorsa ve yeterli verim alınamıyorsa mutlaka bir teknik servisten yardım almanız şarttır. Çamaşır makinelerinizi de tıpkı buzdolabınız gibi özenle tamir ediyor ve 1 yıl işçilik garantisiyle sizlere sunuyoruz.

Yenimahalle Samsung bulaşık makinesi servisimizde çalışan teknik ekibimiz periyodik aralıklarla düzenli olarak eğitim almakta ve yenilenen bulaşık makinesi modellerini dahi rahatlıkla tamir edebilmektedir. Son teknoloji bulaşık makinesi modellerinden eski bulaşık makinesi modellerine kadar ayrım yapmadan bakım onarım hizmetleri sunuyoruz. Bulaşık makinesi kurulum, montaj, bakım ve onarım hizmetleri sunan teknik servisimiz uygun fiyatlarla hizmet vermektedir. Kullanmış olduğumuz yedek parçaların hepsi orijinal olduğu için  rahatlıkla bulaşık makinenizi bize emanet edebilirsiniz. Kaliteli işçiliğimiz ve orijinal yedek  parçalarımız sayesinde uzun yıllar boyunca bulaşık makinenizi kullanabilirsiniz. Müşteri memnuniyeti odaklı bir çalışma yürüten firmamız kalite ve güvenilirlikten ödün vermeden çalışmaktadır.