Yenimahalle Bosch Servisi kaliteli hizmet ağıyla müşterilerine en iyi hizmeti sunmayı amaçlamaktadır. %100 güvenilir olan teknik servisimiz haftanın 7 günü aralıksız olarak hizmet sunmaktadır. Müşteri temsilcilerimizi arayarak Bosch markalı beyaz eşyalarınızla ilgili tamir, bakım ve onarım hizmetleri ile ilgili randevu talebinde bulabilirsiniz. Sizlere hizmet sunan çağrı merkezimizi 7/24 çalışmalarını sürdürmektedir. Teknik servisimiz sizlere daha iyi hizmet sunabilmek için acil nöbetçi servis hizmeti sunmaktadır. Herhangi bir sorunla karşılaşmanız halinde nöbetçi teknik servis ekibimizi adresinize yönlendiriyor ve beyaz eşyanızla ilgili sorunları gidermek için çalışıyoruz. Günün hangi saati olursa olsun bizi arayabilir ve Bosch markalı beyaz eşyalarınızla ilgili teknik destek talep edebilirsiniz.

Bosch buzdolabı kullanan müşterilerimiz buzdolaplarıyla ilgili herhangi bir arıza meydana gelmesi halinde hemen bizi arayabilir. Yenimahalle Bosch buzdolabı servisimiz adresinize gelerek buzdolabınızla ilgili arıza tespitinde bulunacaktır. Buzdolabı tamirinin yanı sıra buzdolabı bakım hizmetleri de veriyoruz. Bosch buzdolabına sahip olan kişiler belli aralıklarla bakımını yaptırmalı ve uzun yıllar güvenilir bir şekilde buzdolabını kullanabilmelidir. Gaz şarjı, parça yenileme, su akıtma, soğutmama, gürültülü çalışma gibi birçok buzdolabı teknik arızasını tespit ediyor ve yerinde tamir ediyoruz. Bosch çamaşır makinesi tamir, bakım ve onarım hizmetleri sunan teknik servisimiz çamaşır makinesi ile ilgili sorunlarınızı ortadan kaldırıyor. Sıkma yapmayan, gürültülü çalışan ve iyi yıkama yapmayan çamaşır makineleriniz için bizlerle irtibata geçebilirsiniz. Bosch çamaşır makinelerinizi onarıyor ve ilk günkü haline getiriyoruz.

Bosch bulaşık makineleriniz temiz yıkamıyor, çalışmıyor veya arıza mı veriyor? Bosch bulaşık makinesi ile ilgili gerekli desteği sizlere sunuyor ve bulaşık makinelerinizi aynı gün içerisinde onarıyoruz. Tamir hizmetlerimiz 1 yıl garantili olduğu için güvenilir bir şekilde bulaşık makinenizi kullanma imkanı sunuyoruz. Tüm yedek parçalarımız orijinal olup teknik servisimiz tarafından güvenilir bir şekilde montajı gerçekleştirilmektedir. Bosch markalı bulaşık makinelerinizin montajı, bakım ve onarım hizmetleri için bizleri günün hangi saati olursa olsun rahatlıkla arayabilirsiniz. Yenimahalle Bosch Bulaşık makinesi servisimiz tamir için en kısa sürede adresinize gelecek ve sorunları yerinde giderecektir.