Yenimahalle Samsung Servisi olarak beyaz eşyalarınızı en kısa süre içerisinde tamir ediyor ve kullanımınıza hazır hale getiriyoruz. Buzdolabı, çamaşır makinesi ve bulaşık makinesi gibi birçok beyaz eşya tamiri teknik servisimiz tarafından sağlanmaktadır. Yenimahalle’de hizmet sunan servisimizle irtibata geçebilmek için çağrı merkezimizi arayabilirsiniz. Geniş bir çalışma ağına sahip olan servisimiz sadece beyaz eşya tamiri gerçekleştirmekle kalmıyor, beyaz eşyaların bakım ve onarımlarını da gerçekleştiriyor. Beyaz eşya tamiri konusunda tüm personellerimiz alanlarında uzman kişiler olup belirli aralıklarla eğitimler almaktadır. Samsung markasının son çıkan modellerinin kontrolünü geliştiriyor ve yeniliklerden haberdar oluyoruz. Bu sebeple bizim için beyaz eşyanızın eski veya yeni model olmasının hiçbir önemi yok. Donanımlı teknik ekibimiz beyaz eşya tamiri konusunda hiçbir sorun yaşamadan hızlı bir şekilde bakım ve onarım hizmetleri sunmaktadır.

Yenimahalle Samsung buzdolabı servisimiz buzdolabı ile ilgili yaşadığınız tüm teknik arızalarda sizlerin yanında yer alıyor. Buzdolabınız eskisi gibi soğutmuyor veya anlam veremediğiniz sesler geliyorsa hemen uzman bir teknik ekipten yardım almanız gerekir. Samsung marka buzdolabınızla ilgili hemen bizleri arayabilir ve arıza kaydı oluşturulmasını talep edebilirsiniz. Buzdolabı gibi çamaşır makinesi tamiri konusunda da hizmet veriyoruz. Buzdolabı ve çamaşır makinesi arızalarında orijinal yedek parçalar kullanıyor, hem yedek parçalarımıza hem de işçiliğimize bir yıl garanti veriyoruz.

Yenimahalle Samsung bulaşık makinesi servisimiz tamir ile ilgili merak ettiğiniz tüm soruları çağrı merkezi aracılığıyla cevaplandırıyor. Bulaşık makinesinin çok kullanılan beyaz eşyalardan biri olduğunu biliyoruz. Bu sebeple yerinde bakım onarım hizmeti sunuyor ve gün içerisinde bulaşık makinesini kullanılabilir şekilde sizlere teslim ediyoruz. Bulaşık makinesi tamirini uygun fiyatlarla gerçekleştiriyoruz. Beyaz eşya tamir ücretlerimiz kullanılan yedek parça sayısı ve niteliğine, beyaz eşyanın arızasına ve işçilik miktarına göre farklılıklar göstermektedir. Teknik ekibimiz adresinize geldiğinde öncelikle arızayı tespit etmekte ve arızanın durumuna göre bir fiyat teklifi sunmaktadır. Fiyat teklifimizi kabul eden müşterilerimiz Samsung marka çamaşır makinesi, bulaşık makinesi veya buzdolabının tamir, bakım ve onarım hizmetlerini en kısa sürede alma imkanına sahip olmaktadır.