Yenimahalle Siemens servisi olarak müşterilerimize daha iyi bir hizmet sunabilmek için uzman kadromuz ve kaliteli ekipmanlarımızla 7 gün 24 saat boyunca aralıksız bir şekilde çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Son derece hızlı ve güvenilir bir servis ağına sahip olan ekibimiz orijinal yedek parça hizmeti sunmaktadır. Siemens servisimizin Siemens markalı beyaz eşya tamirinde kullandığı tüm yedek parçalar orijinal olup 1 yıl garanti verilmektedir. Siz değerli müşterilerimize daha iyi bir hizmet sunabilmek için sadece yedek parçalarda değil, işçilikte de 1 yıl garantili hizmet sunuyoruz. Müşteri memnuniyeti bizler için çok önemlidir. Siz değerli müşterilerimizi çok önemsiyor ve sizlere en iyi hizmeti sunabilmek için çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

Siemens markalı buzdolabı ve çamaşır makineleriyle ilgili hem satış öncesi hem de satış sonrası teknik destek hizmeti sunuyoruz. Ekibimiz profesyonel bir eğitime tabi tutulduğu için yeni çıkan modelleri dahi yakından tanıyor ve Siemens buzdolabı ve çamaşır makinesiyle ilgili sorunları kısa zamanda çözümlüyor. Siemens buzdolabında meydana gelen gürültülü çalışma, yeterince soğutmama, conta değişimi gibi pek çok sorunu yerinde çözüyor ve buzdolabınızı teknik servisimize götürmüyoruz. Tıpkı buzdolabında olduğu gibi Siemens çamaşır makinelerinde yaşadığınız arızaları yerinde çözüyoruz. Aynı gün kullanıma hazır hale gelen çamaşır makinesi ve buzdolabını temiz bir şekilde sizlere sunuyoruz. Siemens buzdolabı ve çamaşır makinesi montaj ve bakım hizmetlerini de gerçekleştiren Yenimahalle Siemens buzdolabı servisimiz geniş çaplı bir teknik destek hizmeti sunmaktadır.

Siemens bulaşık makineleri evlerimizin olmazsa olmaz elektronik aletlerinin başında gelmektedir. Zamanla ve kullanıma bağlı olarak bulaşık makinelerinde arızalar meydana gelebilir. Siemens bulaşık makineleriniz arızalandı diye üzülmeyin. Hemen teknik servisimizi müşteri hizmetlerini arayarak teknik destek alabilirsiniz. Cihazınızın ömrünü uzatmak bakım ve temizlik hizmetleri de sunan teknik ekibimiz Siemens markalı ürünlerinizi eskisi gibi sağlam bir şekilde size sunuyor. Bulaşık makinenizle ilgili yaşadığınız iyi yıkamama, durulamama, gürültülü çalışma veya su akıtma sorunları için canınızı sıkmayın. Hemen çağrı merkezimizi arayın ve randevu isteyin. Yenimahalle Siemens bulaşık makinesi servisimiz aynı gün içerisinde bulaşık makinenizin sorunuzu çözecek ve sizlere kullanılabilir halde teslim edecek.