Vestel markalı beyaz eşya kullanan müşterilerimize güvenilir bir teknik destek sunuyor ve beklentilerinin çok üstünde hizmetlerle çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Uzun yıllardan beri hizmet sunan Yenimahalle Vestel servisimiz müşteri memnuniyeti odaklı bir çalışma sürdürmektedir. Müşterilerimiz için çalışıyor ve en iyi hizmeti sunabilmek için kendimizi sürekli geliştiriyoruz. Ucuz fiyatlarla kaliteli hizmet sunmaya devam eden teknik servisimizi günün hangi saati olursa olsun rahatlıkla arayabilir ve bakım onarım hizmetleri için randevu alabilirsiniz. En kısa sürede adresinize gelen ekibimiz Vestel markalı beyaz eşyalarınızla ilgili öncelikle sorunları tespit ediyor ardından onarım hizmetleri vermeye başlıyor. Ekonomik fiyatlarla kaliteli bir beyaz eşya teknik servis hizmeti sunuyor, müşterilerimizi mutlu etmek için saat kaç olursa olsun hizmet vermeye devam ediyoruz.

Vestel markalı buzdolabı kullanan müşterilerimiz hem montaj hem bakım hem de onarım hizmetleri için bizleri tercih ediyor. Buzdolabı montajını başarılı bir şekilde gerçekleştiren teknik ekibimiz buzdolabınızı uzun süreli olarak kullanabilmeniz için bakım hizmetleri sunuyor. Vestel buzdolabınızda herhangi bir arıza meydana gelmesi halinde müdahale etmek yerine teknik servisimizi arayabilirsiniz. Vestel çamaşır makineleriniz eskisi gibi temiz yıkamıyor ve gürültülü çalışıyorsa ekibimizle irtibata geçebilirsiniz. Hem çamaşır makinesi hem de buzdolabı tamiri konusunda uzman olan ekibimiz Vestel markasının tüm yeni çıkan modellerini yakından takip ediyor ve sizler en iyi hizmeti sunabilmek için sürekli eğitiliyor. Yenimahalle Vestel buzdolabı ve çamaşır makinesi servisimize beyaz eşyalarınızı çiniz rahat bir şekilde emanet edebilirsiniz.

Vestel bulaşık makinesi kullananların yaşadıkları teknik problemler nedeniyle üzülmesine gerek yok. Teknik servisimiz bulaşık makinenizin modeline bakmaksızın aynı gün içerisinde bakım ve onarım hizmetleri sunuyor. Üstelik teknik servise bulaşık makinenizi götürmüyoruz. Yerinde bulaşık makinesi tamiri gerçekleştiriyoruz. Bu sayede günlerce bulaşık makinenizin teknik servisten ne zaman geleceğini beklemek zorunda kalmıyor, aynı gün bulaşık makinenizi kullanma imkanına sahip oluyorsunuz. Vestel bulaşık makinelerinizden eskisi gibi randıman alamıyorsanız hemen Yenimahalle Vestel bulaşık makinesi servisimizi arayarak randevu alabilirsiniz. Bulaşık makinelerinizle ilgili acil teknik destek almanız gerekirse nöbetçi ekibimiz en kısa sürede adresinize gelecek ve sorunu çözüme kavuşturacaktır.